صندوق بازنشستگی فولاد

به پایگاه اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد خوش آمدید

برقراری تماس با صندوق فـولاد
021-87310000

مهمترین اخبار صندوق بازنشستگی فولاد :

آیت‌الله رئیسی: وزارت تعاون نقش مهمی در عدالت‌گستری و مردم‌پایه کردن اقتصاد دارد.

مرتضوی در نشست با مدیران و کانون های بازنشستگی صندوق فولاد مطرح کرد : اساس کار وزارت رفاه، خدمت به مردم و بازنشستگان است.

مرتضوی خبر داد:

تدوین برنامه راهبردی رشد صادرات در وزارت کار

تدوین برنامه راهبردی رشد صادرات در وزارت کار تدوین برنامه راهبردی رشد صادرات در وزارت کار
5
علی اکبر سمیعی
فوری
20 اردیبهشت 1402 06:51
irsbf badges
علی اکبر سمیعی علی اکبر سمیعی
نویسنده علی اکبر سمیعی
دسته بندی اخبار بیرونی
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
زمان انتشار 06:51    20 . اردیبهشت . 1402

توسعه دو سال اخیر در صادرات با وجود سنگ‌ اندازی بدخواهان نظام اسلامی محقق شده است.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تدوین برنامه راهبردی رشد صادرات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، پیش‌شرط اصلی رشد اقتصادی را توسعه و تقویت دیپلماسی اقتصادی عنوان و اظهار کرد: رشد صادرات نفتی و غیرنفتی در دولت سیزدهم روند افزایشی و صعودی داشته اما نیازمند تحول اساسی در صادرات غیرنفتی هستیم.

مرتضوی گفت: با تشکیل ستاد توسعه صادرات وزارت کار، مهم‌ترین برنامه این وزارتخانه در این حوزه تدوین برنامه راهبردی توسعه اقتصادی و صادرات، تبادلات هیئت‌های تجاری با کشور‌های مختلف و متنوع‌سازی بازار‌های صادراتی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ظرفیت‌های پتروشیمی، دارویی، معدنی، فولادی، دانش کشاورزی، همکاری‌های دانش‌بنیان و ارسال فناوری و دانش فنی و مهندسی از دیگر اقداماتی است که می‌تواند در توسعه صادرات شرکت‌های تابعه مدنظر باشد.

مرتضوی یادآور شد: هر یک از سفرهای رئیس‌جمهور با پیوست افزایش همکاری‌های اقتصادی با سایر کشورها همراه بوده است. دولت از همان ابتدا نشان داد که به‌ موازات احیای ظرفیت‌های داخلی، رویکرد خود را در روابط خارجی بر توسعه و تعمیق همکاری‌های اقتصادی با کشورهای دوست و همسو از شرق تا غرب دنیا با تأکید بر کشورهای همسایه و همچنین حضور پررنگ در پیمان‌های منطقه‌ای تعریف کرده است.

وی به تلاش‌های گسترده دشمنان برای پیشبرد پروژه ایران‌هراسی در سطح جهان اشاره کرد و افزود: توسعه دو سال اخیر در صادرات با وجود سنگ‌اندازی بدخواهان نظام اسلامی محقق شده است.

وزیر کار بر اهمیت نقش‌آفرینی شرکت‌های تابعه وزارتخانه در تحقق شعار سال تأکید کرد و گفت: ارتقای تولید منجر به افزایش بهره‌وری و کمک به مهار تورّم می‌شود.

مرتضوی تأکید کرد: با توجه به این‌که جمهوری اسلامی ایران در منطقه‌ای مهم و در قاره پهناور آسیا قرار دارد و دروازه ورود بسیاری از کشورها برای تبادلات است، برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی(ایران اکسپو) دارای اهمیت ویژه‌ای است.

ورود به سامانه
دیدگاه مخاطبین

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت زغالسنگ البرز شرقی

Generated with Avocode. Shape 18 copy
کاربر مهمان دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید
Generated with Avocode. Shape 491 copy 2 Shape 491 copy Shape 491

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد