صندوق بازنشستگی فولاد

به پایگاه اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد خوش آمدید

برقراری تماس با صندوق فـولاد
021-87310000

مهمترین اخبار صندوق بازنشستگی فولاد :

برگزاری دوره آموزشی مبارزه با پولشویی در گروه سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی فولاد

برگزاری دوره آموزشی مبارزه با پولشویی در گروه سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی فولاد برگزاری دوره آموزشی مبارزه با پولشویی در گروه سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی فولاد
4
علی اکبر سمیعی
فوری
3 اسفند 1401 08:09
irsbf badges
علی اکبر سمیعی علی اکبر سمیعی
نویسنده علی اکبر سمیعی
دسته بندی اخبار شرکت‌ها
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
زمان انتشار 08:09    3 . اسفند . 1401

دوره آموزشی دو روزه «آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی» توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در محل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.


دوره آموزشی دو روزه «آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی» توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در محل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دوره آموزشی «آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی» در گروه و با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارکنان برگزار شد.

پولشویی، علاوه بر این اینکه جرم محسوب می شود اثر سوء متعددی برای اقتصاد کلان کشور دارد و تبعات منفی آن به منزله یک بیماری، اقتصاد کشور را تهدید می کند به نحوی که درچندساله اخیر دردنیا به عنوان یکی ازمهمترین فسادهای مالی شناخته شده وعزم بین المللی برای مهار آن به وجود آمده است.

اجرای قوانین مقابله با پولشویی در شرکت گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به حساسیت موضوع و الزامات شورای عالی مبارزه با پولشویی و بانک مرکزی آشنایی مدیران و روسای این مجموعه که در بخش مالی و حسابرسی مجموعه فعالیت می کنند با این قوانین و مقررات بسیار حیاتی است بر همین اساس این دوره آموزشی فراهم شد تا مدیران و روسای بخش مالی و حسابرسی داخلی از آخرین قوانین و مقررات این حوزه مطلع شده و راه های پولشویی را شناسایی کنند.

سرفصل های ارائه شده گسترده و کاربردی است به نحوی که کارگاه مبارزه با پولشویی با سرفصل های شناسایی اولیه و کامل اشخاص با شاخص های معاملات مشکوک، آثار و تبعات پولشویی، آشنایی با فرایندهای اجرائی دستور العمل‌ها و….در آن گنجانده شده است و این فرصت را در این مجموعه فراهم کرده تا بتوانند بیش از پیش با این موضوع آشنا شوند.

این دوره آموزشی زیر نظر یکی از اساتید برجسته موسسه عالی آموزش بانکداری برگزار و در پایان پس از ارزشیابی به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر اعطا گردید.

ورود به سامانه
دیدگاه مخاطبین

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت زغالسنگ البرز شرقی

Generated with Avocode. Shape 18 copy
کاربر مهمان دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید
Generated with Avocode. Shape 491 copy 2 Shape 491 copy Shape 491

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد