صندوق بازنشستگی فولاد

به پایگاه اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد خوش آمدید

برقراری تماس با صندوق فـولاد
021-87310000

مهمترین اخبار صندوق بازنشستگی فولاد :

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد:

روابط عمومی‌ها یاوران سازمان می باشند

روابط عمومی‌ها یاوران سازمان می باشند روابط عمومی‌ها یاوران سازمان می باشند
7
علی اکبر سمیعی
فوری
27 اردیبهشت 1402 11:14
irsbf badges
علی اکبر سمیعی علی اکبر سمیعی
نویسنده علی اکبر سمیعی
دسته بندی اخبار صندوق
مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
زمان انتشار 11:14    27 . اردیبهشت . 1402

باید از تمام ظرفیت‌ها برای معرفی دستاوردهای صندوق استفاده کنیم.


مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینکه فعالیت‌ها در دولت سیزدهم به خوبی نشان داده نشده است، گفت: روابط عمومی‌های شرکت های تابعه، خطرات، ضعف ها، تهدیدها و فرصت ها را اعلام نمایند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، سید حجت کاظمی در نشست سراسری روابط عمومی‌ صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت‌های تابعه که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شد، ضمن تشکر از میزبانی سنگ آهن این روز را به فعالان روابط عمومی‌های صندوق فولاد تبریک گفت و اظهار کرد: جایگاه روابط عمومی برکسی پوشیده نیست، چرا که دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و سازمان‌هایی پیشرو و موفق هستند که بهتر بتوانند با محیط پیرامون خود ارتباط بگیرند.

وی افزود: روابط عمومی‌‌ها یاوران سازمان هستند و نقاط ضعف و قوت هر دستگاه را گوشزد می‌کنند. روابط عمومی‌های شرکت‌های تابعه صندوق نیز باید بتوانند با همپوشانی و انسجام مانع گرفتار شدن مدیران در دام مدیریت شوند و به موقع به داد آنها برسند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تصریح اینکه باید با بهره‌گیری از دانش روابط عمومی به خوبی فعالیت‌های صندوق را به جامعه هدف عرضه کنیم، گفت: کارهای خوبی در شرکت سنگ آهن مرکزی صورت گرفته که باید در رسانه‌های محلی و ملی به خوبی انعکاس داده شود.

وی با بیان اینکه صندوق فولاد زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و باید با استفاده از پتانسیل‌های ارتباطی مأموریت‌های خود را به خوبی انجام دهد، اضافه کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها برای معرفی دستاوردهای صندوق استفاده کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌های صندوق فولاد باید برای بهره‌مندی از توانمندی‌ها و مزایای یکدیگر و در نهایت ارائه گزارش به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور کار داشته باشند، گفت: از شما می‌خواهم با توجه به توانمندی‌های موجود در روابط عمومی‌ها دست به دست یکدیگر دهید و فعالیت‌ها و دستاوردهای صندوق را به بهترین نحو عرضه کنید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تأکید براینکه جلسات هم‌اندیشی روابط عمومی‌ها باید همچنان به صورت مستمر ادامه داشته باشد، گفت: باید با کمک روابط عمومی‌ها دستاوردها و اقدامات انجام شده به بهترین شکل منعکس شود.

ورود به سامانه
دیدگاه مخاطبین

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت زغالسنگ البرز شرقی

Generated with Avocode. Shape 18 copy
کاربر مهمان دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید
Generated with Avocode. Shape 491 copy 2 Shape 491 copy Shape 491

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد