صندوق بازنشستگی فولاد

به پایگاه اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد خوش آمدید

برقراری تماس با صندوق فـولاد
021-87310000

مهمترین اخبار صندوق بازنشستگی فولاد :

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد گفت

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد

فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد فولاد آلیاژی، نقش موثری در ترسیم نقشه توسعه صنعتی کشور دارد
5
نوید صیادی
فوری
1 بهمن 1401 00:57
irsbf badges
نوید صیادی نوید صیادی
نویسنده نوید صیادی
دسته بندی اخبار شرکت‌ها
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
زمان انتشار 00:57    1 . بهمن . 1401

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد: فولاد آلیاژی ایران، شرکتی ملی و حتی فراملی است که با تکیه بر دانش و تخصص فولادمردان سختکوش خود، علاوه بر تامین نیاز داخل به فولادهای آلیاژی و جلوگیری از خروج ارز، باعث رونق اشتغال و تولید انواع فولادهای خاص آلیاژی مورد نیاز صنایع داخلی در کشور شده است که جای افتخار است.


سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد: فولاد آلیاژی ایران، شرکتی ملی و حتی فراملی است که با تکیه بر دانش و تخصص فولادمردان سختکوش خود، علاوه بر تامین نیاز داخل به فولادهای آلیاژی و جلوگیری از خروج ارز، باعث رونق اشتغال و تولید انواع فولادهای خاص آلیاژی مورد نیاز صنایع داخلی در کشور شده است که جای افتخار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران، سید حجت کاظمی پس از بازدید از مجموعه فولاد آلیاژی ایران در نشست با مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت، با اشاره به توان تخصصی و دانش محوری مسئولین فولاد آلیاژی بیان کرد:دستاوردهای حاصله شرکت فولاد آلیاژی که در این نشست مطرح شد، جز با همدلی، ایثار، فداکاری و مسئولیت پذیری حاصل نمی‌شود. وی افزود:نیازهای بازار و متعاقبا ذینفعان، باارائه محصولات جدید وبا بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و تعدیل هزینه ها و نهایتا باسودآوری بهینه حاصل میشود که مدیران شرکت نیز به خوبی به آن توجه دارند و عزم جدی در ایجاد پروژه‌ های جدید به منظور تکمیل زنجیره تولید در راستای بهبود بازدهی دارایی ها و رفع وابستگی ها می تواند در کاهش بهای تمام شده محصولات و بهبود سود آوری نقش موثری داشته باشید.

وی افزود:اقدامات خوبی که در طی این چند سال، با همت مضاعف و تلاش نیروهای با تجربه و متخصص این شرکت رقم خورده، نه تنها مشکلات گذشته را مرتفع، بلکه باعث درخشش نام این شرکت در سطح کشور، خاورمیانه و حتی دنیا شده است که بر همین اساس باید به عملکرد شرکت فولاد آلیاژی افتخار کنیم.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه مطالعه عملکرد 6 ماهه این شرکت در سال جاری، در سامانه کدال، حاکی از رویکرد موفق و شفاف در درامدهای عملیاتی و نیز کنترل هزینه های تولید، سربار و بهبود سود است ،اذعان کرد:دعای خیر بازنشستگان صنعت فولاد، بدرقه شما فولادمردان شرکت فولاد آلیاژی ایران است و تقدیر و تشکر خود را از تک تک شما سختکوشان صنعت فولاد اعلام می‌ نمایم.

وی اضافه کرد: شرکت فولاد آلیاژی ایران، دارای دانش و فناوری سطح بالا در تولید است و امیدواریم با اجرای پروژه‌های توسعه ای این شرکت در آینده نه چندان دور، شاهد دستاوردی عظیم برای سهامداران مجموعه باشیم.

 

در این جلسه، علیرضا چایچی یزدی، مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران گزارشی از فعالیت های این شرکت ارائه کرد.

ورود به سامانه
دیدگاه مخاطبین

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت زغالسنگ البرز شرقی

Generated with Avocode. Shape 18 copy
کاربر مهمان دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید
Generated with Avocode. Shape 491 copy 2 Shape 491 copy Shape 491