×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » هاشمی منش در جریان سفر به بافق: درمان بازنشستگان یکی از اولویت های اصلی ماست/ استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی در صندوق فولاد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۵:۴۸

 کد خبر: 13539

هاشمی منش در جریان سفر به بافق: درمان بازنشستگان یکی از اولویت های اصلی ماست/ استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی در صندوق فولاد

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد در جریان سفر به بافق ضمن بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی و پروژه های این شرکت با جمعی از بازنشستگان دیدار و از بازنشستگان بیمار عیادت نمود.

هاشمی منش در جریان سفر به بافق: درمان بازنشستگان یکی از اولویت های اصلی ماست/ استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی در صندوق فولاد

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد در جریان سفر به بافق ضمن بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی و پروژه های این شرکت با جمعی از بازنشستگان دیدار و از بازنشستگان بیمار عیادت نمود. ضمن اینکه دیدار با امام جمعه و اعضای شورای شهر بافق از دیگر برنامه های سید عباس هاشمی منش بود.

 

🔵نشست صمیمی با بازنشستگان

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد،هاشمی منش در نشست صمیمی با جمعی از بازنشستگان شرکت سنگ آهن مرکزی موضوع همسان سازی را اولویت صندوق دانست که در دستور کار قرار دارد.

وی بحث درمان بازنشستگان را بسیار حائز اهمیت خواند و گفت: مقرر شد پیگیری هایی در بخش درمان از طریق دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد انجام گیرد که در صورت سهامدار شدن شرکت سنگ آهن در بیمارستان یا درمانگاه شرکت دیگر نیاز به مصوبه ای نخواهد بود.
هاشمی منش گفت: همه باید متحد و در جهت پیشرفت مجموعه حرکت کنند.

 

🔵عیادت از بازنشستگان بیمار

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد به همراه رئیس دفتر امور بازنشستگی منطقه بافق و همچنین مدیرعامل شرکت سنگ آهن با حضور در منزل دو تن از بازنشستگان شرکت با آنان دیدار و گفتگو کرد.

هاشمی منش در ابتدای این برنامه با حضور در منزل کاظم سلوکی بازنشسته شرکت سنگ آهن که اکنون از مشکل ریوی رنج می برد، از وی عیادت نمود.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای کاظم سلوکی، بازنشستگان را برکاتی دانست که جوانی و عمر خود را با کمترین امکانات آن زمان با تلاش و فداکاری و ایثار صرف خدمت صادقانه نمودند و اکنون باید هر خدمتی که نیاز است برای این عزیزان انجام گیرد و دستور داد هر گونه خدمتی در بحث درمان این بازنشسته انجام گیرد و مسئولان مربوطه نیز پیگیر درمان وی باشند.

هاشمی منش سپس با سیدعلی متولی کارگر، پدر شهید سید محمد متولی بازنشسته واحد استخراج که دچار سکته مغزی و بیماری ریوی می باشد،دیدار نمود.

هاشمی منش پدران و مادران شهدا را سرمایه های کشور دانست و خطاب به فرزندان این بازنشسته بیان کرد: شما فرزندان باید قدردان زحمات پدر خود باشید،خدمت به والدین از والاترین عبادتها است که ثواب و برکت آن از جانب خداوند بر شما نازل می شود و نباید فراموش کرد که این روزها برای ما نیز رقم خواهد خورد.

 

🔵دیدار با امام جمعه بافق

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
هاشمی منش در این دیدار گفت: خدمت به مردم بالاترین افتخار است و تلاش می کنم با بهره گیری از ظرفیت ها و روش های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره وری صندوق را فراهم آورم و در کنار سایر همسنگران در راه توسعه کشور عزیزمان ایران از هیچ تلاشی دریغ نکنم.

 

🔵دیدار با اعضای شورای شهر بافق

هاشمی منش در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر بافق، با اشاره به دغدغه شهرستان بافق در بحث تامین خوراک با بیان پیگیری های انجام گرفته از سوی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با همکاری وزیر صمت کشور گفت: با تلاش های صورت گرفته برای تامین خوراک از معدن چاه گز ، بزودی این امر تحقق خواهد یافت و تنها پروسه قانونی آن باید طی شود و صندوق نیز در این زمینه پیگیر و حامی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق است.

وی تاکید کرد: موضوع تامین خوراک شرکت سنگ آهن یکی از اصلی ترین مسائل صندوق بازنشستگی فولاد کشور است که باید تحقق یابد و در این زمینه از هر کجا که لازم باشد کمک خواهیم گرفت.

هاشمی منش، درمان بازنشستگان و کارگران شرکت های زیر مجموعه صندوق را یکی از اولویت های اصلی خود برشمرد و اظهار کرد: در بحث درمان باید اقدامات اساسی صورت گیرد، چرا که بیش از ۶۰ درصد مجموعه شهر وابسته به سنگ آهن است.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه