×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » مراسم معارفه هاشمی منش به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۹:۵۲

 کد خبر: 13429

مراسم معارفه هاشمی منش به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد

مراسم معارفه دکتر سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و تکریم محمدجواد عسکری مدیرعامل پیشین صندوق با حضور دکتر میدری معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید. به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای این مراسم،  میدری معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با […]

مراسم معارفه هاشمی منش به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد

مراسم معارفه دکتر سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و تکریم محمدجواد عسکری مدیرعامل پیشین صندوق با حضور دکتر میدری معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای این مراسم،  میدری معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به انتصاب سید عباس هاشمی منش به سرپرستی صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: خوشبختانه مدیری از مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان سرپرست انتخاب شده که حدود ۵ سال تجربه مدیریت های ارشد در  این صندوق را داشته ضمن اینکه در خارج از صندوق نیز مسئولیت های متنوعی داشته است.

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: امید می رود آقای هاشمی منش با اشراف کاملی که به صندوق بازنشستگی فولاد و نیز با تعاملی که با دستگاه های مختلف دارد بتواند مدیریت موفقی در صندوق بازنشستگی فولاد داشته باشد.

لازم به ذکر است، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان رئیس هیات مدیره این صندوق فعالیت داشته است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه