×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » صندوق بازنشستگی فولاد مسابقه کتابخوانی برگزار می کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۶:۰۴

 کد خبر: 13849

صندوق بازنشستگی فولاد مسابقه کتابخوانی برگزار می کند

معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد در نظر دارد به مناسبت هفته کتابخوانی و با هدف تقویت فرهنگ مطالعه و گسترش آگاهی های عمومی، مسابقه کتابخوانی در سه محور با مشارکت بازنشستگان و همکاران محترم برگزار نماید. به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محور نخست مسابقه، نگارش یک […]

صندوق بازنشستگی فولاد مسابقه کتابخوانی برگزار می کند

معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد در نظر دارد به مناسبت هفته کتابخوانی و با هدف تقویت فرهنگ مطالعه و گسترش آگاهی های عمومی، مسابقه کتابخوانی در سه محور با مشارکت بازنشستگان و همکاران محترم برگزار نماید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محور نخست مسابقه، نگارش یک نیم صفحه از کتابی که توسط بازنشستگان و همکاران محترم مطالعه شده و در زندگی ایشان اثر مثبتی داشته است، می باشد.

محور دوم،نگارش خاطره ای در خصوص کتاب و کتابخوانی در یک صفحه می باشد.

محور سوم نیز پاسخ به پرسش هایی درباره کتابی که در این خصوص معرفی شده می باشد. منبع پرسش های مسابقه ، کتاب «مائیم که اصل شادی و کان غمیم» اثر دکتر علی صاحبی است. علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند  با ثبت نام در سایت صندوق ، پرسشنامه را از سایت صندوق و همچنین امور بازنشستگی مناطق تهیه کنند .ضمن اینکه ثبت نام جهت شرکت در مسابقه از طریق سایت صندوق انجام خواهد شد.

بازنشستگان محترم می توانند موارد خواسته شده در این سه محور را به امور بازنشستگی مناطق تحویل دهند. ضمن اینکه همکاران محترم نیز می توانند موارد مذکور را به روابط عمومی صندوق تحویل دهند.

به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه