×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف ضروری است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۰

 کد خبر: 13779

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :

شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف ضروری است

آئین تکریم و معارفه معاون امور اقتصادی ، معاون توسعه مدیریت و منابع  انسانی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عصر با حضور “محمد شریعتمداری ” وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و در محل این وزارتخانه برگزار شد . به گزارش مرکز روابط عمومی […]

شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف ضروری است

آئین تکریم و معارفه معاون امور اقتصادی ، معاون توسعه مدیریت و منابع  انسانی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عصر با حضور “محمد شریعتمداری ” وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و در محل این وزارتخانه برگزار شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد ، “محمد شریعتمداری ” در این نشست که دکتر هاشمی منش سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد نیز در آن حضور داشت،با اشاره به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی صحیح  به مردم گفت : فعالیت های فراوانی در وزارتخانه انجام می شود که باید درخصوص آن ها  اطلاع رسانی صحیح و مناسبی به جامعه مخاطب داشته باشیم .

شریعتمداری،  حضور موثر و تاثیر گذار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را  در مجامع اقتصادی مختلف جهت  تصمیم سازی لازم و مهم دانست و تاکید کرد: موضوعات باید رودر رو و شفاف با مردم در میان گذاشته شود .

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این وزارتخانه زیر مجموعه های گسترده ای دارد تاکید کرد: باید بین این مجموعه های بزرگ ، هم افزایی و همگرایی بیشتر ایجاد شود.

وی ادامه داد : مهم این است که مدیران بتوانند در کنار هم و با هم اندیشی و هم افزایی ، برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و رفع نواقص تلاش کنند.

شریعتمداری افزود: شنیدن صدای مخاطبان و ارتباط روشن و مستقیم با گروه های هدف امری ضروری است و باید در تصویب هر بخشنامه در هر حوزه حتما نظر مخاطب اصلی آن حوزه نیز استخراج گردد.

وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی  برضرورت و اهمیت تحلیل و ایجاد محتوا در حوزه اطلاع رسانی به جامعه مخاطب تاکید کرد .

گفتنی است طی احکام جداگانه ای از سوی محمد شریعتمداری  “حجت اله میرزایی ” به عنوان  معاون امور اقتصادی ، “غلامرضا پناه ” به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و” حامد شمس ”  به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.

در این نشست همچنین از تلاش ها و زحمات “علی سرزعیم “، “نصرالله بازوند ” و ” روزبه کردونی ” قدردانی شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه