×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » سید عباس هاشمی منش به سرپرستی صندوق بازنشستگی فولاد منصوب شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۹

 کد خبر: 13413

با صدور حکمی از سوی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛

سید عباس هاشمی منش به سرپرستی صندوق بازنشستگی فولاد منصوب شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی، سید عباس هاشمی منش را به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب کرد.   به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، متن حکم انتصاب هاشمی منش به این شرح است: «نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی  و با استناد به […]

سید عباس هاشمی منش به سرپرستی صندوق بازنشستگی فولاد منصوب شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی، سید عباس هاشمی منش را به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب کرد.
  به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، متن حکم انتصاب هاشمی منش به این شرح است:

«نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی  و با استناد به بند (ج) اصلاح ماده (۱۱۳)  قانون مدیریت خدمات کشوری، به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد منصوب می نمایم.
اکنون در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه پیشرفت و عدالت و با عنایت به اولویت های دولت تدبیر و امید در حوزه رفاه و تامین اجتماعی و با توجه به نقش ویژه آن صندوق  در رسیدن به اهداف و سیاست های کلان نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی، انتظار می رود در راستای تدابیر دولت تدبیر و امید و با رعایت قانون مداری و  در نظر گرفتن حقوق صاحبان اصلی، یعنی بیمه شدگان و مستمری بگیران، تمهیدات لازم را جهت انجام نظارت دقیق، پیوسته و هوشمندانه وفق وظایف محوله  در جایجای صندوق به عمل آورید. توجه ویژه به سیاست ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و این وزارت از اولویت ها و وظایف جنابعالی است.

لذا انتظار می رود با تلاش و بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره وری صندوق را فراهم آورید.
امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولیعصر( اروحنا فداه) با تلاش صادقانه در جهت تحقق آرمان های رفیع امام راحل عظیم الشان(ره)  و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) موفق و موید باشید. »
لازم به ذکر است، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی فولاد به عنوان رئیس هیات مدیره این صندوق فعالیت داشته است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه