×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

سخن مدیرعامل

 

موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد افتخار آن را دارد تا خدمتگزار بازنشستگان عزیزی باشد که سال های طولانی از عمر خود را با کار طاقت فرسا در معادن و صنایع معدنی و فولادی سپری کرده و برای پیشرفت و اعتلای کشورمان تلاش خستگی ناپذیری انجام داده اند.

اکنون این عزیزان به عنوان ذینفعان اصلی موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، دوران بازنشستگی خود را طی می کنند و به حق انتظار دارند خدمات مطلوب و درخور شان، به آنان ارائه گردد.

ما در موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد اعتقاد راسخ داریم که سرمایه بازنشستگان محترم حق الناس بوده و امانتی است که در اختیار موسسه قرار داده شده و وظیفه ماست که برای سرمایه این عزیزان ارزش افزوده مطلوبی ایجاد نماییم. در همین راستا، شفافیت و رفتار صادقانه با بازنشستگان گرامی به عنوان ولی نعمتان صندوق را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

لازم به توضیح است با برنامه ریزی های دقیق و سیاست گذاری های مطلوبی که صورت گرفته است،برای نخستین بار، استقرار نظام حاکمیت شرکتی در راستای شفافیت هرچه بیشتر شرکت ها اجرایی شد.

همچنین، پرداخت کلیه بدهی های صندوق به بانک ها، گام برداشتن به سمت سرمایه گذاری های پربازده،سفرهای زیارتی و سیاحتی مخصوص بازنشستگان، افزایش کمی و کیفی خدمات رفاهی و درمانی به بازنشستگان و پرداخت منظم وام ضروری به این عزیزان از دیگر اقداماتی است که انجام شده است.

به بازنشستگان محترم فولاد اطمینان می دهم با اقدامات مناسبی که پیش تر به بخشی از آن ها اشاره شد، جایگاه موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد احیا شده و به لطف الهی وضعیت صندوق در سال های آینده بسیار درخشان خواهد بود.

صادقانه بر این باورم که موفقیت های صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد مرهون دعای خیر و حمایت بازنشستگان گرامی است. از خداوند منان مسئلت می نمایم که دعای خیر این عزیزان همواره همراه خدمتگزارانشان در موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد باشد.