×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » تاکید ویژه سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد بر عیادت مستمر از بیماران صعب العلاج

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۴:۲۸

 کد خبر: 13491

تاکید ویژه سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد بر عیادت مستمر از بیماران صعب العلاج

در راستای سیاست های جدید صندوق بازنشستگی فولاد که از سوی سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق تاکید ویژه ای بر آن شده، از بیماران صعب العلاج عیادت به عمل آمد. به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد،  معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد، در هفته گذشته از تعدادی […]

تاکید ویژه سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد بر عیادت مستمر از بیماران صعب العلاج

در راستای سیاست های جدید صندوق بازنشستگی فولاد که از سوی سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق تاکید ویژه ای بر آن شده، از بیماران صعب العلاج عیادت به عمل آمد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد،  معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد، در هفته گذشته از تعدادی از بیماران صعب العلاج در استان های کرمان و اصفهان عیادت نموده و ضمن  بررسی پرونده پزشکی و وضعیت درمانی این عزیزان گزارش هایی را در این خصوص به همراه پیام هایی از این بیماران به سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد ارائه نموده است.

سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد در جلسه بررسی گزارش عیادت از بیماران صعب العلاج اظهار داشت: عیادت از بیماران صعب العلاج یکی از وظایف ذاتی مسئولان صندوق بوده و باید به صورت یک سیاست موثر و به عنوان یک روند مستمر و همیشگی انجام شود.

وی در ادامه تصریح کرد: به تمامی مدیران ارشد صندوق تاکید می نمایم عیادت از بیماران صعب العلاج نباید به یک اقدام کلیشه ای و نمایشی تبدیل شود بلکه این سیاست باید به صورت کاملا راهبردی و دائمی دنبال شود.

گفتنی است پس از بررسی این گزارش ها، هاشمی منش دستور فوری حل مشکلات این بیماران را صادر نمود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه