×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» آرشیو » بازگشایی موزه دخانیات با حضور سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد+گزارش تصویری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۷:۰۳

 کد خبر: 13762

بازگشایی موزه دخانیات با حضور سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد+گزارش تصویری

در اولین روز از هفته تهران با حضور پیروز حناچی شهردار تهران،  سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق حمایت بازنشستگی فولاد، احمد مسجدجامعی و آرش میلانی اعضای شورای شهر تهران،آبادیان شهردار منطقه یازده تهران، افضلی مدیرعامل شرکت دخانیات ایران و تعدادی از اعضاء هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت دخانیات، موزه دخانیات بازگشایی شد. […]

بازگشایی موزه دخانیات با حضور سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد+گزارش تصویری

در اولین روز از هفته تهران با حضور پیروز حناچی شهردار تهران،  سید عباس هاشمی منش سرپرست صندوق حمایت بازنشستگی فولاد، احمد مسجدجامعی و آرش میلانی اعضای شورای شهر تهران،آبادیان شهردار منطقه یازده تهران، افضلی مدیرعامل شرکت دخانیات ایران و تعدادی از اعضاء هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت دخانیات، موزه دخانیات بازگشایی شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، حناچی پس از بازگشایی موزه در جمع خبرنگاران از پیشینه شرکت دخانیات ایران سخن گفت و از تلاش مسئولین شرکت در جهت به نمایش گذاشتن تاریخچه شرکت قدردانی نمود.

وی در ادامه افزود: به واسطه خروج کارخانجات صنعتی از تهران، وجود چنین موزه هایی بخشی از هویت شهر تهران تلقی می گردد.

شایان ذکر است در “موزه دخانیات” ، آثار متعدد صنعتی، اداری، آزمایشگاهی، افتخارات ورزشی و مسئولیت اجتماعی، عکس و محصولات قدیمی به همراه اسناد فعالیت‌های شرکت دخانیات ایران از زمان تاسیس یعنی سال ۱۳۱۶ و نیز اسناد تاریخی مرتبط با فعالیت های حوزه توتون و تنباکو ایران به نمایش گذاشته شده است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو
ارسال دیدگاه