خانه » خبر برگزیده » عسکری در نشست روسای دفاتر امور بازنشستگی: به تمام تعهداتمان به بازنشستگان عزیز عمل می کنیم
IMG_4227

عسکری در نشست روسای دفاتر امور بازنشستگی: به تمام تعهداتمان به بازنشستگان عزیز عمل می کنیم

نشست روسای دفاتر امور بازنشستگی با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری در سخنانی در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه و سال رونق تولید اظهار داشت: برای خدمت به بازنشستگان فولاد، همه ما عضو یک خانواده هستیم.

عسکری با اشاره به واریز حقوق فروردین بازنشستگان فولاد عنوان کرد: اولین صندوقی بودیم که هم در پارسال و هم سال جدید افزایش حقوق بازنشستگان را از فروردین اعمال کردیم. ما به تمام تعهداتمان به بازنشستگان عزیز عمل کرده و خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بازنشستگان ما همیشه جهادگر بوده اند و باید آن چیزی را که حقشان است به آن ها بدهیم افزود: برخی ها می خواهند بازنشستگان را دلسرد نموده و اذهان خاطر این عزیزان را مشوش کنند تا به اهداف خود برسند.

عسکری خطاب به روسای دفاتر امور تاکید کرد: باید برای بازنشستگان تبیین کنید که عملکرد گذشته صندوق چه بود و اکنون چه عملکردی دارد.در سال ۹۷ برای اولین بار شرکت های ما سودده شدند. ضمن اینکه برای اولین بار بدون فروش اموال و اخذ وام توانستیم حقوق و عیدی بازنشستگان را پرداخت کنیم. همچنین در سال ۹۷ توانستیم تمام بدهی های صندوق را تسویه کنیم که اگر این کار را نمی کردیم اموال صندوق در اختیار بانک ها قرار می گرفت. این دستاوردها باید برای بازنشستگان تبیین گردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme