خانه » اخبار » برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد
IMG_4219

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد

مراسم تودیع معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد و معارفه سرپرست این معاونت با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمدجواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های امیر احمدی در طول سالهای تصدی معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق، مهدی اعتماد سعید را به عنوان سرپرست این معاونت معرفی کرد.

عسکری در سخنانی اظهار داشت: ما در سال ۹۷ اقدامات متعددی برای بهبود وضعیت صندوق و خدمات رسانی بهتر به بازنشستگان عزیز فولاد انجام دادیم.

وی افزود: امیدوارم با همدلی همه همکاران از جمله همکاران معاونت فنی و عملیات بتوانیم به تمام اهداف تعیین شده در سال ۹۸ دست یابیم.

عسکری برای اعتمادسعید در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و از زحمات امیر احمدی  تقدیر نمود.

امیراحمدی نیز در سخنانی ضمن تبریک به اعتمادسعید و آرزوی موفقیت برای ایشان تصریح کرد: از همه همکارانم در معاونت فنی و عملیات بیمه ای به خاطر زحمات و تلاش های این عزیزان تشکر می کنم.

اعتمادسعید نیز ضمن تشکر از مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و تقدیر از تلاش های امیراحمدی تصریح کرد: همه ما در مسیر خدمت گذاری باید در جهت تحقق اهداف صندوق و خرسندی دل بازنشستگان تلاش نماییم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme