خانه » خبر برگزیده » عسکری در اختتامیه نشست سالانه مدیران صندوق و شرکتهای تابعه: مطمئن هستم صندوق بازنشستگی فولاد آینده خوبی خواهد داشت
6

عسکری در اختتامیه نشست سالانه مدیران صندوق و شرکتهای تابعه: مطمئن هستم صندوق بازنشستگی فولاد آینده خوبی خواهد داشت

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در پایان نشست سالانه  دو روزه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه بر ضرورت عملی شدن شعار سال یعنی رونق تولید تاکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمدجواد عسکری در سخنرانی اختتامیه این نشست ضمن تشکر از حضور مدیران صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه و با تقدیر از شرکت سنگ آهن مرکزی به دلیل میزبانی نشست اظهار داشت: امیدوارم با نتایج این نشست و با برنامه ریزی هایی که دوستان ما انجام می دهند در جهت رونق تولید در شرکت های تابعه حرکت کنیم.

عسکری با اشاره به ارایه گزارش عملکرد شرکت های تابعه به صندوق در طول سال ۹۷ گفت: ما اکنون شاهد اثرات مثبت این گزارش دهی منظم هستیم. اگر ما بر استقرار نظام حاکمیت شرکتی در شرکت های تابعه تاکید نمی کردیم این شرکت ها همان روال گذشته را همچنان ادامه می دادند.

وی افزود: باید سرمایه بازنشستگان را طوری مدیریت کنیم که نتایج مطلوبی برای این عزیزان به دنبال داشته باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: با وجود همه سختی ها و مشکلاتی که در سال ۹۷ داشتیم خوشبختانه توانستیم بدهی های صندوق را تسویه کنیم.

وی افزود: به رغم همه مشکلاتی که  به ویژه در ۲ ماهه پایانی سال ۹۷ داشتیم توانستیم بدون اخذ وام و بدون اینکه اموالی از صندوق را بفروشیم سال۹۷ را به پایان برسانیم. به لطف خدا توانستیم جایگاه صندوق فولاد را آنچنان که درخور شان بازنشستگان عزیز است احیا کنیم.

عسکری تصریح کرد: بازنشستگان فولاد چه در دوره دفاع مقدس و چه بعد از آن در سخت ترین شرایط خدمات والایی به صنعت و معدن کشور انجام دادند و امروز وظیفه ماست که برای سرمایه این عزیزان، ارزش افزوده خوبی ایجاد کنیم و کمک نماییم تا سال ۹۸ را به خوبی به پایان برسانیم.

وی افزود: ما افتخار می کنیم که همه شرکت های تابعه رشد خوبی داشته باشند.همه شرکت های صندوق باید تلاش کنند تا سوددهی شان افزایش یابد و شرکت ها بر اساس سرمایه ای که در اختیارشان است به صندوق سود حاصل را بدهند. ما هر ماه شرکت ها را رصد مالی خواهیم کرد و انتظار داریم که شرکت ها در خصوص مسایل مالی شفاف باشند.

عسکری با اشاره به اهمیت اجرای شفاف سازی و استقرار نظام حاکمیت شرکتی در صندوق بازنشستگی فولاد تاکید کرد: مطمئن هستم که صندوق بازنشستگی فولاد آینده خوبی خواهد داشت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در توصیه به شرکت های تابعه در سال رونق تولید اظهار داشت: تولید باید با کاهش هزینه همراه باشد و در این خصوص باید برنامه ریزی لازم را انجام داد. باید حرکت در جهت رونق تولید را در عمل ثابت کنیم. از شرکت ها می خواهم که برنامه تولید خود را بر اساس شعار سال تا دو هفته آینده به صندوق ارایه نمایند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme