خانه » اخبار » هاشمی منش رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد: نشست مدیران صندوق و شرکت های تابعه در جهت رونق تولید بود
DO3P2767

هاشمی منش رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد: نشست مدیران صندوق و شرکت های تابعه در جهت رونق تولید بود

هاشمی منش رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد برگزاری نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه را در راستای اهداف صندوق به ویژه در بحث رونق تولید عنوان کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، سید عباس هاشمی منش اظهار داشت: قبل از پایان سال ۹۷ صندوق بازنشستگی فولاد در صدد آن بود که موضوع بدهی هایی که  مربوط به سالهای گذشته بود را حل و فصل کند که الحمدالله با تلاش های مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و سایر مدیران صندوق، بدهی های صندوق به بانک هایی که به آن ها بدهکار بود تسویه شد.

هاشمی منش گفت: بعد از نامگذاری امسال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و مدیران صندوق تصمیم گرفتند که برنامه های ویژه ای برای رونق تولید داشته باشند.

وی افزود: نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه که در بافق برگزار شد با استقبال زیاد مدیران شرکت های تابعه همراه بود و این نشست در راستای سیاست های صندوق در جهت رونق تولید و سوددهی بیشتر شرکت های تابعه صندوق برگزار شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme