خانه » اخبار » عسکری در نشست سالانه مدیران صندوق و شرکت های تابعه: شرکت های صندوق فولاد حرکت رو به رشدی داشته اند
askari

عسکری در نشست سالانه مدیران صندوق و شرکت های تابعه: شرکت های صندوق فولاد حرکت رو به رشدی داشته اند

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه و نتایج حاصل از این نشست را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری اظهار داشت: شاید برای اولین باری بود که چنین نشستی در یک مجموعه تولیدی برگزار می شد. با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید ما بر مبنای همین شعار عمل کرده و نشست سالانه را در یک شرکت تولیدی تابعه صندوق بازنشستگی فولاد با کمترین هزینه برگزار کردیم.

عسکری عنوان کرد: مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه در حاشیه برگزاری نشست سالانه از طرح های توسعه شرکت سنگ آهن مرکزی بازدید کردند. امیدوارم بعد از برگزاری این نشست همه دوستان با انگیزه و امید بیشتری در جهت رونق تولید گام بردارند.

وی با اشاره به ارایه گزارش عملکرد شرکت های تابعه در نشست سالانه تاکید کرد: خوشبختانه این گزارش ها نشان داد که اکثر این شرکت ها حرکت رو به رشدی داشته اند و حتی برخی از این شرکت ها رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال ۹۶ داشته اند. اکنون همه شرکت های تابعه با بودجه و برنامه حرکت می کنند و نکته مهم این است که این شرکت ها در جهت هدف گذاری هایی که صندوق بازنشستگی فولاد برای آنان تعیین کرده حرکت می کنند.

عسکری تصریح کرد: صندوق بازنشستگی فولاد متعلق به بازنشستگان محترم فولاد است و وظیفه ما تامین منافع بازنشستگان است. بزرگترین کاری که ما در صندوق در سال ۹۷ انجام دادیم شفاف سازی و اجرای حاکمیت شرکتی بود که الحمدالله همه شرکت ها به صورت جدی در حال پیاده کردن این دو موضوع هستند و امیدوارم این روند در سال ۹۸ با جدیت بیشتری دنبال شود.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme