خانه » اخبار » رنجبر: از شرکت های تابعه انتظار مجاهدت در تولید را داریم
رنجبر

رنجبر: از شرکت های تابعه انتظار مجاهدت در تولید را داریم

معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد در خصوص جزئیات برگزاری نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه توضیحاتی را بیان نمود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، رستم رنجبر ناوی تصریح کرد: نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه با هدف تحقق شعار سال که رونق تولید است برگزار شد. عمده شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد شرکت های تولیدی هستند.

وی افزود: در این نشست، هر یک از شرکت ها ضمن اینکه در خصوص عملکرد سال گذشته خود گزارش دادند درباره برنامه های خود در سال ۹۸ نیز گزارشی ارایه نمودند.

رنجبر عنوان کرد: مسئولان صندوق بازنشستگی فولاد نیز در نشست مذکور استراتژی ها و برنامه های عملیاتی خود را ارایه نمودند و همچنین استراتژی ها و برنامه هایی که برای شرکت های تابعه در نظر گرفته شده را به این شرکت ها ابلاغ کردند.

معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: امیدواریم نتایج حاصله از این نشست به تحقق شعار سال در صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه منجر شود. ما از شرکت های تابعه مجاهدت در تولید را انتظار داریم و این مجاهدت در تولید بایستی با پیگیری های شبانه روزی و کار علمی و همچنین به بهره برداری رساندن طرح های توسعه ای شرکت های تابعه محقق شود.

وی افزود: شرکت های تابعه گزارش های ماهانه و سه ماهه خود را به صندوق بازنشستگی فولاد ارایه می دهند و صندوق نیز با دقت این گزارش ها را رصد می کند.

رنجبر در خصوص برگزاری نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه در بافق گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی یکی از بزرگترین شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد بوده و در سطح کشور یک شرکت نمونه و پیشرو است. طرح های توسعه ای این شرکت به خوبی در حال اجراست و شماری از مسئولین کشور هم که از شرکت سنگ آهن مرکزی بازدید کردند همگی آنان از روند اجرای پروژه های این شرکت اظهار رضایت داشتند.

وی عنوان کرد: انشالله با افتتاح پروژه گندله سازی توان تولید شرکت سنگ آهن مرکزی افزایش چشمگیری خواهد داشت و با افزایش درآمد این شرکت، سهامداران صندوق که بازنشستگان محترم فولاد هستند از آن منتفع خواهند شد.

رنجبر همچنین توضیح داد با توجه به قرار داشتن اکثر شرکت های زیرمجموعه صندوق در استان یزد و کرمان ما تصمیم گرفتیم که در جهت صرفه جویی و کاهش هزینه ها نشست سالانه خود را در بافق برگزار کنیم.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme