خانه » خبر برگزیده » عسکری در نشست سالانه مدیران صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه: برای رونق تولید برنامه ویژه ای داریم
همایش

عسکری در نشست سالانه مدیران صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه: برای رونق تولید برنامه ویژه ای داریم

نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه صبح امروز در بافق آغاز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی فولاد، رنجبر معاون برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور در ابتدای این نشست عملکرد یکساله این موسسه را مورد بررسی قرار داد و سپس مدیران عامل شرکت‌های تابعه به ارائه گزارش و بیان عملکرد یکساله خود پرداختند.

همچنین محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در گفتگویی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه،پیرامون این نشست و هدف از برگزاری این مراسم گفت: نشست مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد و شرکتهای تابعه پس از چندین سال مسکوت ماندن برگزار شده تا بتواند روند بودجه بندی خود را بر مبنای سال ۹۸ و براساس اهداف تعریف شده مورد مداقه و بررسی قرار دهد .

عسکری عنوان کرد:  این نشست باعث می شود همه شرکت ها در جریان روند برنامه های صندوق بازنشستگی فولاد قرار گیرند.

وی مهمترین شاخصه این گونه نشست ها  را شفاف سازی و نهادینه کردن این موضوع در مجموعه صندوق فولاد با بیان عملکرد و ارائه گزارش عنوان کرد.

عسکری با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به ” رونق تولید ” اظهار داشت: شرکت های تابعه در ماه های آذر و دی ۹۷ برنامه تولید خود را برای سال ۹۸ ارائه دادند که ما بر مبنای آن و در راستای تحقق شعار سال جدید باید برنامه ویژه ای داشته باشیم .

وی افزود: با نقطه نظراتی که مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و شرکت ها در این نشست اعلام می کنند، امیدواریم سال ۹۸ سالی پربار با رونق تولید بهتر و کیفیت و کمیت بیشتر برای مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور باشد که منافع آن نیز برای بازنشستگانی است که سهام دار  این مجموعه هستند و به عنوان حق الناس و امانت در اختیار ما قرار داده اتد و این امانت داری با مدیریت درست انجام خواهد گرفت و طبعا سهامداران نیز در جریان روند کار قرار. خواهند گرفت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه این نشست با حضور ۱۷ شرکت از مجموعه صندوق فولاد کشور و طی ۲ روز برگزار می شود،یادآور شد:  به دلیل آنکه تعدادی از شرکت ها در استان یزد مستقر بودند فلذا برای کاهش هزینه ها برنامه ریزی شد تا این نشست در شهرستان بافق برگزار شود و همزمان شرکت ها وارد محیط تولید هم بشوند که شعار سال نیز هست و  با مشاهده کار اجرایی، ایجاد انگیزه خواهد شد تا در جهت بهبود تولید خود در سال ۹۸ برنامه ریزی و اقدام کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme