خانه » اخبار » رئیس امور بازنشستگی شاهرود: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به دغدغه های بازنشستگان پاسخ های اطمینان بخشی داد
11

رئیس امور بازنشستگی شاهرود: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به دغدغه های بازنشستگان پاسخ های اطمینان بخشی داد

رئیس امور بازنشستگی شاهرود، سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به شاهرود را مثبت و امیدوارکننده ارزیابی کرد.

جرجانی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاونان و مدیران ایشان به شاهرود در چنین سطحی سفری کم سابقه بود که موجبات امیدواری بازنشستگان و کانون های بازنشستگی و نیز دلگرمی پرسنل را فراهم نمود.

وی افزود: بازنشستگان در این سفر از نزدیک با جناب آقای مهندس عسکری صحبت کرده و مشکلاتشان را در میان گذاشتند. بازنشستگان در خصوص حقوق دو ماه آخر سال و همچنین مسایل درمانی خود دغدغه هایی داشتند و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد نیز پاسخ های اطمینان بخشی را در این خصوص به آنان ارایه نمود.

رئیس امور بازنشستگی شاهرود عنوان کرد: همچنین مهندس عسکری در خصوص سفرهای ارزان قیمت و پرداخت وام ضروری به بازنشستگان سخنان امیدبخشی را بیان نمود که بازنشستگان نیز از شنیدن این موارد اظهار رضایت نمودند.

جرجانی گفت: تقدیر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از خانواده شهدا نشانه قدرشناسی مدیریت و کارکنان صندوق بازنشستگی فولاد از فداکاری های این عزیزان است.

وی ادامه داد: بازدید از شرکت تعاونی مصرف در برنامه مهندس عسکری نبود اما ایشان به رغم نامساعد بودن شرایط جوی پذیرفت که از این شرکت بازدید نماید. ضمن اینکه بازدید از مجموعه درمانی نیز از دیگر برنامه های مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سفر به شاهرود بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme