خانه » اخبار » بازدید عسکری از مجموعه درمانی بازنشستگان البرز شرقی و شرکت تعاونی کارکنان فولاد شاهرود
IMG_1708

بازدید عسکری از مجموعه درمانی بازنشستگان البرز شرقی و شرکت تعاونی کارکنان فولاد شاهرود

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد در سفر خود به شاهرود از مجموعه درمانی بازنشستگان البرز شرقی و همچنین شرکت تعاونی کارکنان فولاد شاهرود بازدید کرد.

محمدجواد عسکری در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: در ایام دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصمیم گرفتم که به اتفاق همکارانم از منطقه شاهرود که حدود ۵۱۰۰ بازنشسته فولاد را تحت پوشش خود دارد بازدید کنم.

وی افزود: با دستور مقام عالی وزارت، برنامه ریزی برای این سفر صورت گرفت و خوشبختانه توانستیم با بازنشستگان عزیز دیدار کرده و از نزدیک به دغدغه های آنان گوش دهیم.

عسکری تصریح کرد: انشاالله با هماهنگی هایی که صورت خواهد گرفت، بنیه شرکت تعاونی را بالاتر برده و آن را تقویت خواهیم کرد تا این شرکت بتواند خدمات رفاهی بیشتری به بازنشستگان ارایه دهد.

وی با اشاره به بازدید خود از مجموعه درمانی بازنشستگان البرز شرقی گفت: الحمدالله این درمانگاه وضعیت خوبی دارد. امیدواریم با بهبود خدمات این مجموعه درمانی مجوز تبدیل آن را به یک دی کلینیک دریافت کنیم که دستاورد بزرگی خواهد بود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد وضعیت دفتر امور شاهرود را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه ارتباط خوبی میان بازنشستگان و دفتر امور شاهرود قرار دارد و من در این زمینه از همه همکاران تشکر می کنم.

وی در خصوص تعامل خوب کانون های بازنشستگی با صندوق بازنشستگی فولاد نیز گفت: من از روز اول سعی کردم که به بازنشستگان راست بگویم و با آنان صداقت داشته باشم. بنا ندارم وعده غیر منطقی به بازنشستگان بدهم و خوشبختانه این موضوع به تعامل بهتر کانون ها با  صندوق بازنشستگی فولاد منجر شده است. این تعامل هم قطعا دو طرفه بوده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme