خانه » اخبار » عسکری در دیدار با بازنشستگان شاهرود: بازنشستگان دغدغه ای برای حقوق دو ماه آخر سال نداشته باشند / بازنشستگان بیشتری وام خواهند گرفت
IMG_1655

عسکری در دیدار با بازنشستگان شاهرود: بازنشستگان دغدغه ای برای حقوق دو ماه آخر سال نداشته باشند / بازنشستگان بیشتری وام خواهند گرفت

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت ایام دهه مبارک فجر در تداوم سفرهای استانی خود به استان سمنان و شهرستان شاهرود سفر و در نشستی صمیمانه با بازنشستگان و نمایندگان کانون های بازنشستگی حضور پیدا کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری در این نشست اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که هویت صندوق بازنشستگی فولاد را به آن بازگردانیم.

عسکری تصریح کرد: از روز اول بنای خود را بر این گذاشتیم که دروغ نگوییم و بدون هیچ منتی به بازنشستگان محترم فولاد خدمت کنیم.

وی در خصوص دغدغه حقوق دو ماه آخر سال بازنشستگان فولاد اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های مقام عالی وزارت، کمیسیون های مختلف مجلس و صندوق بازنشستگی فولاد با دستوری که رئیس جمهور محترم به سازمان برنامه و بودجه داد اعتبار لازم برای حقوق دو ماه آخر امسال تخصیص یافت. بنابراین بازنشستگان عزیز ما نباید درباره حقوق دو ماه پایانی و عیدی خود دغدغه خاطری داشته باشند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد خطاب به بازنشستگان گفت: همه ما اعضای یک خانواده هستیم و باید وحدت خود را حفظ کنیم. خوشبختانه با برنامه ریزی درست و اصلاح ساختاری که انجام دادیم توانستیم صندوق را برای هفتاد سال دیگر زنده نگه داریم.

عسکری عنوان کرد: در خصوص وام بازنشستگان نیز دستور دادم تا ۶۰۰ میلیون تومان به منابع پرداخت وام اضافه شود تا بازنشستگان بیشتری بتوانند وام بدون سود و ضمانت را دریافت نمایند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme