خانه » اخبار » تعامل مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با کانون های بازنشستگی خوب و سازنده است
صندوق

تعامل مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با کانون های بازنشستگی خوب و سازنده است

با توجه به برگزاری مستمر و منظم جلسات کانون های بازنشستگی فولاد با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق نظر نمایندگان کانون ها را در این خصوص جویا شده است.

در این باره، نایب رئیس کانون بازنشستگی البرز مرکزی اظهار داشت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تعامل خوب و سازنده ای با کانون های بازنشستگی دارد.

شوکت الله آزادی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: برگزاری منظم و مستمر جلسات کانون های بازنشستگی با آقای عسکری از جمله مصادیق این تعامل خوب است.

وی افزود: جناب عسکری برای موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد تلاش کرده است. انتظار بازنشستگان این است که با توجه به دغدغه های معیشتی بازنشستگان فولاد این تلاش ها منجر به اجرای همسان سازی حقوق این عزیزان گردد.

آزادی در پایان گفت: فشارهای اقتصادی موجب کاهش قدرت خرید بازنشستگان شده و همسان سازی حقوق می تواند تا حدودی مشکلات اقتصادی بازنشستگان را کاهش دهد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme