خانه » خبر برگزیده » عسکری: امکانات و تجهیزات پزشکی را به روز خواهیم کرد
IMG_3597

عسکری: امکانات و تجهیزات پزشکی را به روز خواهیم کرد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد بر اهتمام خود برای حل مشکلات درمانی بازنشستگان فولاد تاکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری در جریان بازدید از مجموعه درمانی شسبد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ما نمی گوئیم که به صورت ۱۰۰ درصد همه مشکلات درمانی بازنشستگان را برطرف کرده ایم اما همه عزم و توان خود را برای حل این مشکلات به کار گرفته ایم.

عسکری تصریح کرد: بازنشستگان فولاد کسانی هستند که در سخت ترین شرایط کاری بیش از ۳۰ سال از عمر خود را در معادن و صنایع معدنی خدمت کرده اند و اکنون برخی از آنان با بیماری و مشکلات جسمانی روبرو هستند بنابراین وظیفه ماست که تلاش کنیم تا این عزیزان دغدغه ای برای مسایل درمانی خود نداشته باشند.

وی در خصوص بازدید خود از مجموعه شسبد نیزعنوان کرد: همکاران ما در مجموعه شسبد برای خدمت به بازنشستگان تلاش می کنند و از طرف دیگر باید در نظر گرفت سن بازنشستگان ما نیز در حال افزایش است. ما تلاش می کنیم که امکانات و تجهیزات پزشکی مجموعه شسبد را به روز تر کرده تا بتوانیم خدمات بهتری به بازنشستگان ارائه دهیم.

عسکری تاکید کرد: ما از همان روز اول مبنای کار خود را، راستگویی و صداقت با بازنشستگان عزیز قرار دادیم. خوشبختانه ارتباط ما با بازنشستگان خیلی بهتر از قبل شده و ما به هم نزدیک تر شده ایم و امیدواریم عزیزان بازنشسته نیز از ما رضایت خاطر داشته باشند.

1 دیدگاه

  1. مدیریت محترم صندوق بازنشستگی فولاد
    محترما بعرض می رساند
    شما می فرمایید وضعیت درمان بهتر شده لطفا دستور دهید درفضای مجازی یک همه پرسی بعمل آید تا متوجه وآگاهی از چگونگی درمان بدست آورید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme