خانه » خبر برگزیده » صفر تا صد پروژه گندله سه چاهون با تلاش عسکری انجام گرفته است
askari44

صفر تا صد پروژه گندله سه چاهون با تلاش عسکری انجام گرفته است

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در دیدار با مدیر پروژه گندله سه چاهون،پیمانکاران ومشاورین طرح اقداماتی که در گندله سه چاهون انجام می گیرد را با توجه به شرایط تحریم ، یک جهاد اقتصادی دانست که کمتر از کار مدافعان وطن نیست و عنوان کرد: در چنین شرایطی ،کار کردن و رسیدن به چنین پیشرفتی بسیار ارزشمند است و بدون شک شما از اجر مجاهدان برخوردار هستید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد ، علی اکبر رحیمی با اشاره به زحمات محمد جواد عسکری برای این پروژه،اظهار امیدواری کرد: خوشبختانه صندوق بازنشستگی فولاد در این راستا ما را حمایت می کند و بدون شک وقفه ای در این پروژه به وجود نخواهد آمد و ما نیز تلاش می کنیم تا هزینه ها تامین شود.

رحیمی بافقی در ادامه بیان کرد: با اراده ای که در شرکت سنگ آهن مرکزی و مدیران و معاونین آن وجود دارد و نیز با حمایت مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور،مسئولین استان و شهرستان،پروژه گندله سازی سه چاهون بافق با قدرت تمام ادامه پیدا خواهد کرد و تامین مالی می شود و امیدواریم سال آینده در اجرای پروژه های آتی شرکت شاهد حضور شما مدیران،پیمانکاران و مشاوران نیز باشیم.

وی با اشاره به اینکه صفر تا صد این مجموعه با تلاش محمد جواد عسکری انجام گرفته است،گفت: کاش راهی پیدا شود تا این پروژه به نام وی نامگذاری شود و این امر ترویج پیدا کند تا نام نیک از افرادی که برای این شهر و شرکت تلاش نموده اند،همیشه به جا بماند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme