خانه » اخبار » بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از طرح گندله سه چاهون
بازدید عسکری از گندله

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از طرح گندله سه چاهون

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: گندله سه چاهون در سه ماهه دوم سال ۹۸ وارد فاز بهره برداری و تبدیل بیش از یک و نیم میلیون تن کنسانتره سنگ آهن به گندله می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری در جریان بازدید از روند اجرایی و نصب تجهیزات گندله سه چاهون با اعلام رضایت از میزان پیشرفت این پروژه گفت: پس از ۲ ماه پیگیری پیرامون مباحث مربوط به بودجه صندوق بازنشستگی فولاد، فرصتی به دست آمد تا از روند اجرایی و نصب تجهیزات گندله سه چاهون بازدیدی داشته باشم که جا دارد از مجری طرح، پیمانکاران و کارگران ساعی و تلاشگر این مجموعه تشکر کنم.

وی با اظهار خرسندی از روند اجرایی کار در گندله سه چاهون علیرغم مشکلات و تنگناهای اقتصادی و تحریم، میزان پیشرفت فیزیکی آن را نزدیک به ۷۰ درصد برآورد کرد و افزود: بیش از ۹۵ درصد از تجهیزات و ملزومات خریداری شده برای گندله سه چاهون به گمرک تحویل داده شده یا در حال ترخیص از مبادی ورودی کشور است و تلاش می شود تا بارگیری و حمل درصد کمی از تجهیزات باقی مانده در کمترین زمان تا پایان سال انجام گیرد.

عسکری، پایان سال جاری را زمان نهایی برای تکمیل و نصب تجهیزات گندله سه چاهون  به منظور انجام مراحل آزمایشی و تست سرد عنوان کرد و اظهار داشت: در پایان سه ماهه دوم سال ۹۸ این آمادگی وجود دارد که گندله سه چاهون به صورت آزمایشی راه اندازی و شروع به کار نماید.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme