خانه » خبر برگزیده » احمدی معاون فنی و عملیات بیمه ای تشریح کرد: آخرین اقدامات برای رسیدگی به مشکلات درمانی بازنشستگان فولاد
IMG_2936

احمدی معاون فنی و عملیات بیمه ای تشریح کرد: آخرین اقدامات برای رسیدگی به مشکلات درمانی بازنشستگان فولاد

معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: صندوق بازنشستگی فولاد در راستای ارتقای سطح خدمات درمانی بیمه ملت به بازنشستگان محترم فولاد اقداماتی را جهت نظارت بیشتر، رسیدگی و تلاش برای رفع مشکلات این عزیزان در سطح امور بازنشستگی مناطق صورت داده است.

امیر احمدی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: تعیین رابطین رسیدگی به مشکلات درمانی و استقرار در امور بازنشستگی مناطق جهت رسیدگی و پیگیری مشکلات بازنشستگان گرامی مراجعه کننده و ارایه گزارشات ادواری مورد نیاز از جمله تازه ترین اقداماتی است که صندوق بازنشستگی فولاد در این خصوص انجام داده است.

امیر احمدی در ادامه اظهار داشت: همچنین شماره پیامک ۰۹۳۹۹۱۸۶۷۶۷ توسط صندوق بازنشستگی فولاد در نظر گرفته شده تا بازنشستگان با ارسال پیامک به این شماره، مشکلات خود را مطرح نمایند.

وی در پایان افزود: مدیران مربوطه مشکلات مطرح شده بازنشستگان را پیگیری خواهند کرد و نتیجه پیگیری های صورت گرفته از طریق پیامک به اطلاع بازنشستگان محترم خواهد رسید.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme