خانه » خبر برگزیده » برگزاری مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو ویژه بازنشستگان فولاد
1

برگزاری مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو ویژه بازنشستگان فولاد

مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو ویژه بازنشستگان فولاد که کارت اعتباری خرید از فروشگاه رفاه را دریافت نموده اند با حضور میدری معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، محمدی مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای رفاه، عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و شماری از مسئولان کانون های بازنشستگی فولاد برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در این مراسم، قرعه کشی یک دستگاه خودرو از میان بالغ بر هشت هزار نفری که تا کنون رفاه کارت خود را دریافت کرده اند انجام شد که در پایان مراسم قرعه کشی، یک بازنشسته ذوب آهن که ساکن منطقه لنجان( زرین شهر) است برنده یک دستگاه خودرو شد.

عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد فورا در تماس تلفنی با این بازنشسته محترم ، خبر برنده شده یک دستگاه خودرو را به وی اعلام  نموده و شخصا تبریک گفت و برای این بازنشسته عزیز و خانواده وی آرزوی موفقیت نمود.

1 دیدگاه

 1. ،بادرود وسلام خسته نباشید
  آیا این طرح که از۸۶۰۰۰ نفر باز نشسته بنا به فرمایش شما ۸۰۰۰نفر استقبال کرده اندچه مفهومی دارد.
  آیا بنظر شما بقیه بی نیاز هستند؟
  آنچه مسلم است این طور فکر نمی کنید پس لطفا دنبال اشکال کاری باشید وسعی شود با افراد آگاه به وضعیت همکاران تبادل افکار شود هم مفید خواهد بود وهم استقبال قابل توجهی خواهند کرد چون پیشکسوتان معدنی وفولاد ی آگاهی کامل از درد وگرفتاریهارا دارند.
  موفق باشید .
  میرزاحسن شهسواری
  ۰۹۱۱۲۲۸۸۳۸۸

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme