خانه » خبر برگزیده » عسکری:۲۰۰ هزارتومان به حساب بازنشستگان فولاد واریز شد
askari

عسکری:۲۰۰ هزارتومان به حساب بازنشستگان فولاد واریز شد

عسکری مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: کمک جبرانی ۲۰۰ هزار تومانی را به حساب بیش از ۶۳ هزار بازنشسته فولاد که مجموع آخرین حکم حقوقی (مستمری) آنها در سال ۱۳۹۷ هر یک از آنها کمتر از ۳۰ میلیون ریال است به حساب حقوقی این عزیزان واریز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، عسکری افزود: واریز این کمک جبرانی در راستای اجرای مصوبه اخیر هیات وزیران صورت گرفت.

وی تصریح کرد: بر اساس بند «ب» ماده ۲ دستورالعمل ابلاغ شده از سوی هیات وزیران، کمک جبرانی به میزان دو میلیون ریال به بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی کشوری، سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (لشکری)، صندوق بازنشستگی فولاد و سایر صندوق‌های بازنشستگی مشابه که بخشی از مستمری مشمولین آنها از محل منابع بودجه عمومی تأمین می‌شود و مجموع آخرین حکم حقوقی (مستمری) در سال ۱۳۹۷ هر یک از آنها کمتر از ۳۰ میلیون ریال است، از طریق حساب‌های بانکی متصل به حقوق (مستمری) آنها پرداخت می گردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme