خانه » اخبار » رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد خوزستان: استقبال بازنشستگان از طرح رفاه کارت فراتر از برآورد اولیه ما بود
jazayeri

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد خوزستان: استقبال بازنشستگان از طرح رفاه کارت فراتر از برآورد اولیه ما بود

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد خوزستان اظهار داشت: استقبال بازنشستگان از طرح رفاه کارت فراتر از برآورد اولیه ما بوده است.

محمد حسین جزایری در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: برای اولین بار است که طرح اعطای کارت اعتباری خرید به بازنشستگان فولاد در چنین سطح گسترده ای از طرف مدیریت صندوق بازنشستگی فولاد اجرا شده است.

جزایری گفت: با توجه به تمدید اجرای این طرح تا پایان آبان ماه، پیش بینی می کنیم درصد قابل توجهی از بازنشستگانی که هنوز برای دریافت رفاه کارت خود اقدام نکرده اند با مراجعه به دفتر امور بازنشستگان فولاد در اهواز، رفاه کارت خود را دریافت نمایند.

وی افزود: برای آن دسته از بازنشستگانی که به دلیل مشکلات جسمی قادر به مراجعه به دفتر ما نیستند در نظر داریم که کارمندان خود را برای ثبت نام کارت احراز هویت و توزیع رفاه کارت به منازل این عزیزان اعزام کنیم و یا اینکه  برای حضور این دسته از بازنشستگان محترم در دفتر اموراهواز، وسیله نقلیه فراهم کنیم.

جزایری ادامه داد: ما در خصوص طرح رفاه کارت، اطلاع رسانی کاملی انجام داده ایم و علاوه بر سیستم پیامک سراسری صندوق بازنشستگی فولاد، خودمان هم یک سیستم پیامکی ویژه بازنشستگان خوزستان داریم و پیامک های لازم در مورد توزیع رفاه کارت را برای بازنشستگان ارسال نموده ایم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme