خانه » خبر برگزیده » عسکری: با برنامه های شریعتمداری وضعیت صندوق های بازنشستگی بهبود می یابد
askari

عسکری: با برنامه های شریعتمداری وضعیت صندوق های بازنشستگی بهبود می یابد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مجلس به محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استقبال کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمد جواد عسکری اظهار داشت: آقای شریعتمداری یکی از مدیران موفق و با سابقه نظام بوده و کارنامه ارزنده ای در پست های مختلف در عرصه های گوناگون اقتصادی و اجتماعی داشته است.

عسکری ادامه داد: با توجه به گستردگی وظایف و ماموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضروری بود که یک مدیر با تجربه و با تفکری راهبردی در راس این وزارتخانه قرار گیرد که خوشبختانه با حسن انتخاب ریاست محترم جمهوری و رای اعتماد قاطع نمایندگان مجلس، این موضوع تحقق یافت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به برنامه های ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای صندوق های بازنشستگی افزود: قطعا با اجرای این برنامه ها، شرایط صندوق های بازنشستگی در دوران وزارت آقای شریعتمداری بهبود می یابد و شاهد ارتقای وضعیت معیشت بازنشستگان محترم خواهیم بود.

وی عنوان کرد: صندوق بازنشستگی فولاد نیز در این راستا هماهنگی کاملی با برنامه های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme