خانه » خبر برگزیده » امامی فر در جریان بازدید از بازنشستگان استان اصفهان: توجه به راهکارهای کوتاه مدت برای رفع مشکلات بازنشستگان ضروری است
emami esfahan

امامی فر در جریان بازدید از بازنشستگان استان اصفهان: توجه به راهکارهای کوتاه مدت برای رفع مشکلات بازنشستگان ضروری است

امامی فر مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد به نمایندگی از مدیرعامل این صندوق با سفر به استان اصفهان و حضور در دفتر امور بازنشستگان فولاد اصفهان و همچنین دفتر رابط بازنشستگان در فولادشهر از نحوه اجرای پروژه توزیع رفاه کارت و ثبت نام از بازنشستگان فولاد جهت صدور کارت احراز هویت بازدید نمود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، سید محسن امامی فر در جریان این بازدید، پای سخنان بازنشستگان نشست و بازنشستگان فولاد نیز مسایل و مشکلات خود در حوزه های گوناگون به ویژه معیشتی را با  مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد درمیان گذاشتند.

امامی فر اظهار داشت: مشکلات بازنشستگان از جمله مسایلی است که برای رفع آن ها در کنار استراتژی های بلندمدت، باید راهکارهای کوتاه مدت را نیز مد نظر قرار داد و این امر ضروری به نظر می آید.

مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد افزود: بازنشستگان پس از یک عمر تلاش و کوشش برای اعتلای کشور عزیزمان، باید در ایام بازنشستگی روی آرامش زندگی را به خود ببینند.

امامی فر به بازنشستگان اطمینان داد که مشکلات آنان را به اطلاع مقام عالی صندوق رسانده و پیگیر حل مشکلات بازنشستگان خواهد بود.

گفتنی است در جریان این بازدید، شاهرخ بهبودی مقدم رئیس دفتر امور بازنشستگان اصفهان نیز حضور داشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme