خانه » خبر برگزیده » رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد اصفهان : سه استان را برای توزیع رفاه کارت تحت پوشش داریم
behboodi

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد اصفهان : سه استان را برای توزیع رفاه کارت تحت پوشش داریم

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد اصفهان جزئیات توزیع کارت اعتباری خرید از فروشگاه زنجیره ای رفاه را میان بازنشستگان فولاد در استان اصفهان تشریح کرد.

شاهرخ بهبودی مقدم در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: ما علاوه بر استان اصفهان، استان چهارمحال و بختیاری و فارس را هم باید پوشش بدهیم. در مجموع باید حدود ۴۰ هزار رفاه کارت را میان بازنشستگان فولاد توزیع کنیم که  حدود ۳۸ هزار کارت در استان اصفهان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کار توزیع رفاه کارت را در شهر اصفهان آغاز کرده ایم گفت: در شهر اصفهان حدود ۱۴ هزار بازنشسته فولاد داریم. ضمن اینکه همزمان با شهر اصفهان توزیع رفاه کارت را برای بازنشستگان منطقه لنجان شامل فولادشهر، زرین شهر و خود شهر لنجان آغاز کرده ایم.

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد منطقه اصفهان عنوان کرد به دلیل اینکه بیشترین تعداد بازنشستگان فولاد در استان اصفهان قرار دارند روزانه ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ پیامک اطلاع رسانی برای بازنشستگان ارسال می گردد تا بر اساس برنامه زمان بندی شده برای دریافت رفاه کارت مراجعه نمایند.

بهبودی مقدم گفت: در هفته جاری کار توزیع حدود ۴ هزار رفاه کارت را در شهرستان نجف آباد و شهرهای اطراف آن آغاز خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه همکاران ما در خصوص مزایای رفاه کارت به بازنشستگان فولاد به هنگام مراجعه آنان به دفتر امور اصفهان توضیحات کاملی ارایه می دهند تاکید کرد: ما همچنین برگه هایی در خصوص جزئیات رفاه کارت و مزایای آن در اختیار بازنشستگان قرار می دهیم. ضمن اینکه بنرهایی نیز در این خصوص در اماکن پرتردد نصب کرده ایم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme