خانه » اخبار » امامی فر در جریان بازدید از بازنشستگان استان کرمان: حل موضوع درمان به استراتژی مبتنی بر منافع بازنشستگان نیاز دارد
emamifar kerman

امامی فر در جریان بازدید از بازنشستگان استان کرمان: حل موضوع درمان به استراتژی مبتنی بر منافع بازنشستگان نیاز دارد

سید محسن امامی فر مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد به نمایندگی از مدیرعامل این صندوق با سفر به استان کرمان و بازدید از دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان و همچنین دفتر رابط بازنشستگان در شهرستان زرند در فضایی صمیمانه با بازنشستگان فولاد دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این عزیزان قرار گرفت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، امامی فر در این بازدید، که همزمان با توزیع رفاه کارت و ثبت نام از بازنشستگان فولاد جهت صدور کارت احراز هویت صورت گرفت پای درد و دل بازنشستگان نشست و بازنشستگان فولاد نیز مسایل و مشکلات خود در حوزه های گوناگون به ویژه معیشتی و درمان را با مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد درمیان گذاشتند.

عمده مشکلات بازنشستگان در خصوص درمان بود و امامی فر در این خصوص اظهار داشت: حل و فصل موضوع اساسی “درمان” عزم و اراده جدی می طلبد و به اتخاذ استراتژی مبتنی بر منافع بازنشستگان نیاز دارد.

امامی فر به بازنشستگان اطمینان داد که مشکلات آنان را به اطلاع مقام عالی صندوق رسانده و پیگیر حل مشکلات بازنشستگان خواهد بود.

گفتنی است در جریان این بازدید، حسن اصفهانی پور رئیس دفتر امور بازنشستگان کرمان و علی ایزدی مسئول کانون بازنشستگان فولاد زرند نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme