خانه » خبر برگزیده » رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان: مزایای رفاه کارت را به اطلاع بازنشستگان رسانده ایم
esfahani22

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان: مزایای رفاه کارت را به اطلاع بازنشستگان رسانده ایم

حسن اصفهانی پور رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان جزئیات توزیع کارت اعتباری خرید از فروشگاه زنجیره ای رفاه را میان بازنشستگان فولاد در استان کرمان تشریح کرد.

اصفهانی پور در گفتگو با  مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: ما از روز ۱۶ مهر،کار توزیع رفاه کارت را در شهر کرمان آغاز کردیم و تا روز ۱۷ مهر به ۵ هزار نفر از بازنشستگان فولاد ساکن شهر کرمان پیامک اطلاع رسانی در این خصوص را ارسال کردیم.

اصفهانی پور عنوان کرد: با توجه به تاکیدات مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد و به دلیل پهناور بودن استان کرمان و پراکندگی بازنشستگان فولاد در این استان، از روز شنبه ۲۱ مهرماه توزیع رفاه کارت در شهرهای دیگر استان را در دستور کار داریم و همکاران ما در دفاتر رابط مستقر خواهند شد.

وی افزود: از روز شنبه توزیع رفاه کارت را در شهر زرند آغاز کردیم. ما در این شهر ۵ هزار بازنشسته فولاد داریم که اطلاع رسانی به این عزیزان صورت گرفته است. همچنین در نظر داریم که پس از  پایان توزیع کارت ها در زرند، توزیع کارت ها در دو شهر کوهبنان و پابدانا را آغاز کنیم.

رئیس دفتر امور بازنشستگان فولاد منطقه کرمان ادامه داد: شماری از همکاران ما همچنان در دفتر امور کرمان باقی خواهند ماند تا آن دسته از بازنشستگان این شهر که نتوانستند در تاریخ مقرر رفاه کارت خود را دریافت کنند بتوانند با مراجعه به دفتر امور کرمان، رفاه کارت را دریافت کنند.

وی افزود: ما مزایای و امتیازات رفاه کارت را در برگه هایی به بازنشستگان فولاد اعلام نموده ایم ضمن اینکه بنرهایی نیز در همین خصوص نصب کرده ایم.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme