خانه » خبر برگزیده » سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : روابط عمومی‌ها نسبت به سایر حوزه‌ها وظایف سنگین‌تری دارند
226140_orig

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی : روابط عمومی‌ها نسبت به سایر حوزه‌ها وظایف سنگین‌تری دارند

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهم‌ترین استراتژی‌ها و وظایف روابط عمومی‌ها را تشریح کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، انوشیروان محسنی بند پی امروز یکشنبه ٢٢ مهر در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه که در محل این وزارتخانه برگزار شد گفت : ارتباط موثر مدیران ارشد دستگاه ها  با بدنه کارشناسی ، برقراری ارتباط مدیران ارشد با مردم و بیان و انتقال مشکلات مردم از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها به شمار می رود.

وی ادامه داد : روابط عمومی ها نسبت به سایر حوزه ها وظایف سنگین تری دارند و نباید نقش حساس و استراتژیک خود را در ایجاد امید و نشاط در جامعه و مجموعه خود دست کم بگیرند .

محسنی بندپی ، جزیره ای کار کردن در روابط عمومی ها  را آسیب دانست و افزود : هم افزایی درروابط عمومی ها نتایج مطلوبی به دنبال دارد .

سرپرست وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی با اشاره به فرمایشات و رویکردهای مقام معظم رهبری در بحث اطلاع رسانی و تاکید رئیس جمهور برای رفتن به میان مردم از روابط عمومی های حاضر در این نشست خواست که این امور را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند .

محسنی بندپی با تشریح اقدامات انجام شده در بخش های مختلف وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی از اقدامات انجام شده در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد .

گفتنی است روزبه کردونی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی نیز در این نشست سیاست های کلی و منسجم روابط عمومی های وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی دستگاه های تابعه را تشریح کرد ومحسنی بندپی به سوالات تخصصی حاضران پاسخ گفت .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme