خانه » اخبار » عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: به روز شدن پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد نکته مثبتی است
sobhanifar

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: به روز شدن پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد نکته مثبتی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سالهای گذشته، حقوق بازنشستگان فولاد با تاخیر پرداخت می شد اما اکنون شاهد هستیم که پرداخت حقوق این عزیزان به روز شده که این یک نکته مثبت است.

رمضانعلی سبحانی فر در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: امیدواریم که به روز شدن پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد پایدار بوده و ادامه داشته باشد.

وی افزود: در گذشته، بازنشستگان فولاد بابت تاخیر در پرداخت حقوق های خود گلایه ها و شکایت های فراوانی داشتند اما با اقدام صندوق بازنشستگی فولاد در پرداخت به موقع حقوق آنان، میزان گلایه ها و شکایت ها خیلی کمتر از قبل شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: قطعا باید تغییراتی در ساختار صندوق بازنشستگی فولاد خصوصا در بخش منابع مالی و اقتصادی آن انجام شود تا شاهد بهبود وضعیت این صندوق باشیم. البته شواهد حاکی از آن است که نگاه جدیدی در صندوق بازنشستگی فولاد حاکم شده و اصلاح ساختار صندوق و شرکت های تابعه نیز در راستای همین نگاه جدید است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme