خانه » خبر برگزیده » امامی فر: حساب های بانک رفاه بازنشستگان از اعتبار کامل برخوردار است/ توزیع رفاه کارت میان بازنشستگان با قوت ادامه دارد
20181007_092257

امامی فر: حساب های بانک رفاه بازنشستگان از اعتبار کامل برخوردار است/ توزیع رفاه کارت میان بازنشستگان با قوت ادامه دارد

مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، هر گونه اختلاف میان این صندوق با بانک رفاه و همچنین فروشگاه زنجیره ای رفاه را تکذیب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، سید محسن امامی فر در گفتگو با ایلنا، با اشاره به برخی شایعات منتشره در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه به دلیل اختلاف میان صندوق بازنشستگی فولاد و بانک رفاه، حساب بازنشستگان در این بانک مسدود خواهد شد، این موضوع را به شدت تکذیب و بی پایه و اساس خواند.

امامی فر همچنین با تکذیب شایعه اختلاف میان صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه زنجیره ای رفاه اظهار داشت: در شرایطی که اجرای قرارداد منعقد شده میان صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه زنجیره ای رفاه برای اعطای کارت اعتباری خرید به بازنشستگان فولاد آغاز شده و بازنشستگان فولاد بر اساس برنامه زمان بندی شده، رفاه کارت خود را دریافت می کنند، وجود چنین شایعاتی قطعا هدفی جز دلسرد نمودن بازنشستگان فولاد ندارد.

امامی فر مدیر مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد در ادامه اظهار داشت: قطع به یقین توزیع رفاه کارت میان بازنشستگان با قوت ادامه خواهد داشت و همچنین با صراحت اعلام می نماییم حساب های بانک رفاه بازنشستگان از اعتبار کامل برخوردار است.

امامی فر در پایان از بازنشستگان محترم صندوق فولاد درخواست کرد به شایعات منتشره در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توجه نکرده و مرجع اخبار رسمی صندوق را پایگاه اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی فولاد و همچنین دفاتر امور بازنشستگی عنوان کرد‌.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme