خانه » خبر برگزیده » رئیس امور بازنشستگان منطقه شاهرود: رفاه کارت ها را با سرعت بیشتری میان بازنشستگان فولاد توزیع می کنیم
IMG_3076

رئیس امور بازنشستگان منطقه شاهرود: رفاه کارت ها را با سرعت بیشتری میان بازنشستگان فولاد توزیع می کنیم

رئیس امور بازنشستگان منطقه شاهرود اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد مبنی بر تسریع در واگذاری کارت های اعتباری خرید از فروشگاه رفاه میان بازنشستگان فولاد، با سرعت بیشتری کارت ها را توزیع می کنیم.

علیرضا جرجانی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد عنوان کرد: بر طبق برنامه زمان بندی که برای توزیع کارت ها بر اساس حروف الفبا در نظر گرفتیم، توزیع کارت ها در شهرستان شاهرود امروز(شنبه) پایان می یابد. البته پس از این تاریخ، ما یک فرجه زمانی برای واگذاری کارت ها به افرادی که پیامک برایشان ارسال شده اما مراجعه نکرده اند در نظر می گیریم.

جرجانی تاکید کرد: خوشبختانه با توجه به زمان بندی مناسبی که بر اساس حروف الفبا برای توزیع رفاه کارت ها در نظر گرفته شد، هیچ گونه ازدحامی جهت واگذاری این کارت ها پدید نیامد و توزیع کارت ها با یک روال منظم ادامه دارد. پس از پایان توزیع رفاه کارت ها در شهرستان شاهرود، این کارت ها را در شهرستان دامغان میان بازنشستگان توزیع خواهیم کرد.

رئیس امور بازنشستگان منطقه شاهرود ادامه داد: با پایان توزیع کارت ها در استان سمنان، توزیع رفاه کارت ها را در استان های گلستان و خراسان شمالی آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: طرح کارت اعتباری خرید از فروشگاه رفاه طرح خوبی است که البته همکاری تعاونی های مصرف در اجرای این طرح به کارآمد تر شدن آن کمک می کند. طبیعی است که در برخی شهرهای محل سکونت بازنشستگان فولاد فروشگاه رفاه وجود ندارد و به همین دلیل، تجهیز تعاونی های مصرف برای اجرای طرح  کارت اعتباری خرید از فروشگاه رفاه مسئله ای ضروری است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme