خانه » اخبار » رنجبر معاون برنامه ریزی صندوق فولاد: با سرعت و دقت بیشتر به بازنشستگان خدمت رسانی می کنیم
IMG_2569

رنجبر معاون برنامه ریزی صندوق فولاد: با سرعت و دقت بیشتر به بازنشستگان خدمت رسانی می کنیم

معاون برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت های صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی روسای دفاتر امور بازنشستگان اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست، هماهنگی بیشتر با دفاتر امور بازنشستگان جهت اجرا شدن هر چه بیشتر و بهتر خدمات صندوق بازنشستگی فولاد به بازنشستگان بود.

رستم رنجبر ناوی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: در این نشست مقرر شد که دفاتر امور خدمات ارایه شده توسط صندوق بازنشستگی فولاد را با سرعت بیشتری در اختیار بازنشستگان محترم فولاد قرار دهند.

وی افزود: همچنین در خصوص کارت های اعتباری خرید از فروشگاه های رفاه نیز در جلسه مذکور بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید دفاتر امور این موضوع را با سرعت بیشتری پیگیری نمایند.

رنجبر ادامه داد: صندوق بازنشستگی فولاد تلاش می کند با هماهنگی با بانک های مربوطه بتواند وام ضروری با بهره کم در اختیار بازنشستگان فولاد قرار دهد و در خصوص این موضوع نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی در پایان افزود: امیدواریم با هماهنگی هایی که با دفاتر امور صورت گرفت، خدمات صندوق بازنشستگی فولاد با سرعت و دقت بیشتری به بازنشستگان محترم فولاد ارایه شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme