خانه » اخبار » معاون فنی و عملیات صندوق فولاد: هماهنگی در حوزه درمان بازنشستگان بیشتر و بهتر خواهد بود
IMG_2936

معاون فنی و عملیات صندوق فولاد: هماهنگی در حوزه درمان بازنشستگان بیشتر و بهتر خواهد بود

معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد، نتایج حاصل از برگزاری نشست هم اندیشی روسای دفاتر امور بازنشستگان را مثبت و مفید ارزیابی کرد.

امیر احمدی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: در این نشست، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اظهارات ارزشمندی داشتند و به لطف خدا طبق پیش بینی هایی که از قبل داشتیم به بیش از ۹۰ درصد اهدافی که از برگزاری این نشست مدنظرمان بود دست پیدا کردیم.

وی افزود: انشاالله هماهنگی در حوزه درمان بازنشستگان فولاد از این به بعد، بهتر و بیشتر انجام خواهد شد.

معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: همچنین با تمهیداتی که پیش بینی کرده ایم کارت های اعتباری خرید از فروشگاه رفاه را به نحو مطلوبی در میان بازنشستگان فولاد توزیع خواهیم کرد. تلاش می کنیم که در کمتر از یک ماه، این کارت ها به دست تمام بازنشستگان عزیز فولاد برسد تا آنان بتوانند از این کارت ها استفاده نمایند.

احمدی گفت: معتقدم با نتایجی که از برگزاری این جلسه حاصل شد، خدمات به بازنشستگان فولاد با سرعت و کیفیت بهتری ارایه خواهد شد و ما می توانیم اهداف صندوق بازنشستگی فولاد را در این خصوص محقق سازیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme