خانه » خبر برگزیده » نایب رئیس کانون بازنشستگی البرز مرکزی : عسکری قدم های مثبتی برداشته است/ همسان سازی باید با سرعت بیشتری پیگیری شود
azadi

نایب رئیس کانون بازنشستگی البرز مرکزی : عسکری قدم های مثبتی برداشته است/ همسان سازی باید با سرعت بیشتری پیگیری شود

نایب رئیس کانون بازنشستگی البرز مرکزی با اشاره به جلسه مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با نمایندگان کانون های بازنشستگی، برگزاری جلساتی از این نوع را برای حل مشکلات بازنشستگان فولاد ضروری دانست.

شوکت الله آزادی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی فولاد تازه چند ماه است که  کار خود را آغاز کرده است البته در همین مدت هم قدم های مثبتی را در جهت منافع بازنشستگان فولاد برداشته است.

آزادی گفت: متاسفانه به دلیل افزایش تورم و قیمت ها در ماه های اخیر قدرت خرید بازنشستگان به شدت کاهش یافته و از نظر معیشتی دچار مشکلات زیادی شده اند.

وی افزود: انتظار ما این است که مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گام های بیشتری را برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان فولاد بردارد.الحمدالله تیم مدیریتی مهندس عسکری هم تیم فعالی بوده که اقدامات خوبی هم انجام داده اند.

آزادی عنوان کرد: امیدواریم که صندوق بازنشستگی فولاد دو موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان و مطالبات معوق آنها را با سرعت بیشتری پیگیری کند.با توجه به گزارشی که در ابتدای جلسه توسط مسئولان صندوق ارایه شد مسیری که صندوق بازنشستگی فولاد هدفگذاری کرده مسیر درستی است که باید در عرصه اجرایی هم به نتیجه مطلوب برسد.

وی افزود: بازنشستگان فولاد علاوه بر مشکلات معیشتی، مشکلات درمانی زیادی هم دارند و به همین دلیل انتظار دارند که صندوق بازنشستگی فولاد برای حل مشکلات درمانی آنها اهتمام ویژه ای داشته باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme