خانه » خبر برگزیده » نشست سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نمایندگان کانون های بازنشستگی فولاد
bandpey

نشست سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نمایندگان کانون های بازنشستگی فولاد

انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی صمیمانه با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و نمایندگان کانون های بازنشستگی از نزدیک در جریان اقدامات و برنامه های صندوق بازنشستگی فولاد و نیز مسایل و مشکلات بازنشستگان فولاد قرار گرفت.

به گزارش مرکز روابط عمومی  و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در این نشست، محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ضمن تقدیر از سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلیل برگزاری این نشست،  گزارشی از عملکرد و برنامه های  صندوق بازنشستگی فولاد ارایه کرد.

سپس نمایندگان کانون های بازنشستگی در سخنانی مشکلات بازنشستگان فولاد را تشریح کردند.آنها خواستار آن شدند که در بودجه عمومی دولت برای سال آینده، برای صندوق بازنشستگی فولاد بودجه جداگانه ای در نظر گرفته شود. همچنین همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد از دیگر خواسته های نمایندگان کانون های بازنشستگی بود.

محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز پس از شنیدن نقطه نظرات نمایندگان کانون های بازنشستگی با اشاره به لزوم خدمت رسانی بهتر به بازنشستگان فولاد بر بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان فولاد تاکید کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme