خانه » اخبار » رئیس کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان: برنامه های رفاهی خوبی برای بازنشستگان فولاد تدارک دیده شده است
IMG_2877

رئیس کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان: برنامه های رفاهی خوبی برای بازنشستگان فولاد تدارک دیده شده است

رئیس کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان با اشاره به جلسه صمیمانه مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با نمایندگان کانون های بازنشستگی، این جلسه را مثبت ارزیابی کرد.

مجتبی احمدی در گفتگو با مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد اظهار داشت: نمایندگان بازنشستگان در این جلسه، مسایل و موضوعات مختلفی را با عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در میان گذاشتند که عمده ترین آنها مربوط به همسان سازی حقوق ها، مطالبات باقی مانده و مشکلات درمانی بود.

احمدی عنوان کرد: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاونان ایشان توضیحاتی را در خصوص مشکلات و خواسته های بازنشستگان فولاد بیان کردند.

وی افزود: تیم مدیریتی جدید صندوق بازنشستگی فولاد در این مدت کوتاهی که کار خود را آغاز کرده اند اقدامات خوبی را برای بازنشستگان انجام دادند.

احمدی تصریح کرد: صندوق بازنشستگی فولاد برنامه های رفاهی خوبی را برای بازنشستگان فولاد تدارک دیده که سفرهای زیارتی و سیاحتی و کارت اعتباری ۲ میلیون تومانی خرید از فروشگاه رفاه از جمله این برنامه هاست.

وی در پایان اظهارداشت: امیدواریم در ردیف بودجه عمومی دولت برای سال آینده، بودجه ای برای صندوق بازنشستگی فولاد اختصاص پیدا کند تا وضعیت معیشتی بازنشستگان فولاد بهبود یابد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme