خانه » اخبار » نشست مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با نمایندگان کانون های بازنشستگی
IMG_2874

نشست مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با نمایندگان کانون های بازنشستگی

نشست صمیمانه مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با نمایندگان کانون های بازنشستگی برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای این نشست، گزارشی از عملکرد صندوق بازنشستگی فولاد در پنج ماهه نخست امسال ارایه شد.

در ادامه، نمایندگان کانون های بازنشستگی به بیان نقطه نظرات و دغدغه های بازنشستگان فولاد پرداختند.

سپس، محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی خطاب به نمایندگان کانون های بازنشستگی با اشاره به اینکه همه ما و شما اعضای یک خانواده هستیم، اظهار داشت: وظیفه ما این است که از اموال و سرمایه شما در صندوق بازنشستگی فولاد دفاع کنیم.

وی افزود: ما تازه پنج ماه و نیم است که کار خود را در صندوق بازنشستگی فولاد آغاز کرده ایم و زمان لازم داریم تا کارها را سامان دهیم. عسکری با بیان اینکه دفاع از حقوق بازنشستگان وظیفه همه ماست، عنوان کرد: روال کار من از آغاز این بوده که هر چه گفته ام سعی کرده ام به آن عمل کنم.ما به صورت پلکانی در حال ترمیم مشکلات بازنشستگان محترم فولاد هستیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: از نمایندگان محترم بازنشستگان می خواهم که مشکلات  و محدودیت های صندوق را درک کرده تا ما بتوانیم با همفکری و تعامل با یکدیگر  برای بهبود وضعیت بازنشستگان قدم برداریم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme