خانه » اخبار » عسکری در تجلیل از مقام پزشکان: سلامت کارکنان یکی از مهمترین اهداف ماست
تجلیل عسکری از پزشکان

عسکری در تجلیل از مقام پزشکان: سلامت کارکنان یکی از مهمترین اهداف ماست

به مناسبت فرارسیدن یکم شهریور ماه، زادروز حکیم فرزانه ابوعلی سینا و روز پزشک ، محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور در مرکز بهداری آهنشهر  از خدمات پزشکان تجلیل کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، عسکری ضمن تبریک این روز به پزشکان عنوان کرد: در فرهنگ اسلامی، ارزش دانش گرانقدر پزشکی و فعالیت حرفه ای طبیب تا بدان اندازه والا و عظیم است که از پزشک به عنوان احیاگر و ضامن سلامتی انسان  یاد شده است.

عسکری با بیان اینکه امنیت و سلامت کارکنان یکی از مهمترین اهداف شرکت سنگ آهن مرکزی می باشد،خاطر نشان کرد: در این راستا سلامت کارکنان به همت، تلاش و دلسوزی پزشکان بستگی دارد و این موضوع حساسیت، دقت و اهمیت کار پزشکان را نشان می دهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد یادآور شد: مسئله درمان و ارائه خدمات در این راستا همیشه بوده و هست. آنچه امروز مهم و تاثیر گذار می باشد رسیدگی به موضوع بهداشت است که در سیستم به دنبال آن هستیم تا تمرکز خود و مجموعه را بر امر بهداشت کارکنان معطوف کنیم.

وی افزود: سلامت کارکنان نقش مهمی در ایجاد شادابی آنان در محیط کار دارد.

عسکری با اشاره به اقدامات انجام گرفته شرکت سنگ آهن مرکزی در بحث بهداشت و درمان و آموزش و پرورش بافق یادآور شد: آنچه در بحث درمان با مشارکت و کمک های سنگ آهن صورت گرفته برای توسعه خدمات درمان و تامین سلامت مردم بوده است. در بحث آموزش و پرورش نیز مساعدت ها و اقداماتی انجام گرفت تا در آینده، پزشکان و نیروهای متخصص بومی در این خطه به خدمتگزاری بپردازند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme