خانه » خبر برگزیده » عسکری: نباید فشار مضاعفی به زندگی بازنشستگان وارد شود
refah

عسکری: نباید فشار مضاعفی به زندگی بازنشستگان وارد شود

محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در حاشیه مراسم تفاهم نامه با مدیرعامل فروشگاه رفاه جهت اعطای کارت های اعتباری خرید کالا به مبلغ دو میلیون تومان، در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هدف ما این است که بهترین و بیشترین خدمات را با کمترین هزینه به بازنشستگان محترم فولاد ارایه دهیم.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، بر اساس تفاهم نامه ای که امضا شد برای هر کدام از بازنشستگان یک کارت دو میلیون تومانی شارژ خواهد شد. دوره بازپرداخت، ۱۲ ماهه خواهد بود که شش ماه اول از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد و در شش ماه دوم خود صندوق بازنشستگی فولاد پرداخت خواهد کرد و بعدا از حقوق بازنشستگان کسر خواهد کرد.

عسکری عنوان کرد: ما می خواهیم با این کار ، فشار مضاعفی به زندگی بازنشستگان وارد نشود چون به غیر از این کارت های اعتباری خدمات اجتماعی دیگری نظیر سفرهای زیارتی و سیاحتی و وام به عزیزان بازنشسته ارایه می شود . هدف ما این است که بازنشستگان بدون اینکه فشار مالی به آنها وارد شود از برنامه های رفاهی صندوق استفاده کنند.

وی در پاسخ به این سوال که طرح کارت های اعتباری چه تاثیر مثبتی در بالا بردن قدرت خرید بازنشستگان فولاد دارد گفت: ما برای هر کدام از بازنشستگان عزیز یک کارت به مبلغ دو میلیون تومان خرید در نظر گرفته ایم. انشاالله که این طرح اتفاق خیلی خوبی برای بازنشستگان خواهد بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در خصوص همکاری ها و تعاملات بیشتر صندوق و فروشگاه رفاه نیز اظهار داشت: ما یک سری تعاونی ها در سطح کشور داریم که توانایی تجهیز منابع خود را ندارند. در صدد  اجرای طرحی با فروشگاه رفاه هستیم که بر اساس آن فروشگاه رفاه  این تعاونی ها را اجاره خواهد کرد و آنها را تجهیز و امکانات را تامین نموده و کالاهای خود را عرضه خواهد کرد.

با اجرایی شدن این طرح، عملا تعاونی های ما فعال شده و به درآمد زایی خواهند رسید. با دوستانمان در فروشگاه رفاه مذاکره کرده ایم تا در شهرهایی که این تعاونی ها وجود ندارد فروشگاه رفاه تورهایی برگزار کند و بازنشستگان را با وسیله نقلیه به نزدیک ترین نقطه ای که فروشگاه رفاه قرار دارد انتقال داده تا این عزیزان با کارت های اعتباری که دریافت خواهند کرد خرید خود را انجام داده و دوباره با وسیله نقلیه تدارک دیده شده توسط فروشگاه رفاه به شهرهای خود برگردند.

عسکری در  پایان اظهار داشت: ما به عنوان خدمتگذار  بازنشستگان فولاد وظیفه داریم که بدون هیچ منتی به این عزیزان خدمت کنیم. عزیزان بازنشسته  گنجینه صنایع فولادی، معدنی و زغال سنگ کشور هستند. باید قدر آنها را بدانیم. امروز خوشحال هستیم که با حمایت های مقام عالی وزارت و نمایندگان محترم مجلس می توانیم یک آرامش خاطری برای بازنشستگان فولاد ایجاد کنیم.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme