خانه » خبر برگزیده » حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد میان بازنشستگان
tajamo

حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد میان بازنشستگان

شماری از بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد روز یکشنبه با حضور در مقابل ساختمان صندوق، گلایه هایی درباره وضعیت درمانی خود داشته و خواستار شنیده شدن دغدغه هایشان توسط مسئولان و رسیدگی به وضعیت درمان خود شدند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، عسکری مدیرعامل صندوق بلافاصله درجمع بازنشستگان حضوریافت و آنها را به نمازخانه صندوق دعوت کرد و پای اظهارات افراد بازنشسته نشست.
بازنشستگان محترم نیز دغدغه ها و مشکلاتشان را درباره وضعیت درمانی خود با مدیرعامل صندوق درمیان گذاشتند و در عین حال اذعان داشتند که مشکلات آنها انباشته شده در طول سالیان گذشته بوده است.
عسکری نیز با صبوری به سخنان آنها گوش فرا داد و اعلام نمود که صندوق بازنشستگی فولاد تمام توان خود را برای حل مشکلات بازنشستگان به کار گرفته است.
بازنشستگان نیز از اینکه عسکری بر خلاف رویه سابق مدیران صندوق صمیمانه به اظهارات آنها گوش فرا داده بود خرسند شده و از پاسخ های عسکری قانع شدند. بازنشستگان همچنین به این نکته تصریح کردند که حقوقشان برخلاف سالیان گذشته بدون تاخیر پرداخت شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme