خانه » اخبار » عسکری: دیدار مستقیم با بازنشستگان به خصوص بیماران را دستورکار قرار دادیم
20180716_091836

عسکری: دیدار مستقیم با بازنشستگان به خصوص بیماران را دستورکار قرار دادیم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور در حاشیه مراسم افتتاح ذفتر امور بازنشستگان ساری اظهار کرد: از جمله برنامه‌هایی که از ابتدای حضور بنده در صندوق به صورت مستمر در دستور کار خود قرار دادیم، سرکشی به مناطق دور و نزدیک و دیدار مستقیم با بازنشستگان به‌ویژه بازنشستگان بیمار، بیماران صعب‌العلاج و پیگیری درخواست آنها است. البته پس از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر بازدید مسئولان از کارگران که در دیدار با هیات دولت مطرح فرمودند، انگیزه مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد جهت تداوم سرکشی ها و حل مشکلات این عزیزان مضاعف شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، محمدجواد عسکری با بیان اینکه در بحث درمان و بیماران صعبالعلاج اقدامات تازه‌ای در حال اجرا است، افزود: علاوه بر افتتاح این صندوق، بازدید و سرکشی از مجموعه دخانیات مازندران هم انجام شد.

وی در گفتگو با فارس با اشاره به اینکه خدمت رسانی به بازنشستگان وظیفه شغلی ما است، بیان کرد: بازنشستگان صاحبان اصلی این مجموعه هستند و حضور ما وابسته به وجود آن ها است. در این زمینه صندوق بازنشستگی فولاد با پیگیری مستقیم قصد دارد تا گامی مهم برای کیفی کردن اقدامات این مجموعه بردارد.

 

20180716_091609

 

20180716_093757

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme