خانه » خبر برگزیده » عسکری در دیدار با بازنشستگان: رفع مشکلات بیمه و درمان از اولویت های کاری است
FVCR4882

عسکری در دیدار با بازنشستگان: رفع مشکلات بیمه و درمان از اولویت های کاری است

در سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به کرمان، جلسه ای با حضور عسکری مدیرعامل صندوق و جمعی از بازنشستگان این صندوق در کرمان برگزار گردید.

در این جلسه عسکری ضمن استماع سخنان بازنشستگان عزیز آنان را سرمایه کشور و کوهی از تجربه دانسته  و اعلام داشت با تمام توان جهت رونق بخشیدن خدمات رفاهی، فرهنگی، تفریحی و اجتماعی آن بزرگواران تمام تلاش خود را خواهد نمود و اظهار کرد:  انشالله به زودی شاهد هر چه بهتر شدن اوضاع بازنشستگان عزیز خواهیم بود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، عسکری رفع مشکلات بیمه و درمان را از اولویت های کاری خود دانسته و اعلام داشت که تا به حال نیز در این موارد به نتایج خوبی رسیده ایم.

پور ابراهیمی نماینده محترم مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در جمع بازنشستگان به ایراد سخن پرداخته و خواستار توجه ویژه به بازنشستگان استان کرمان با توجه به سختی کار زمان خدمت و بیماری های فراوان بعد از بازنشستگی شد.

درادامه سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به کرمان، عسکری از خانواده چند تن از بیماران و بازنشستگان فولاد نیز سرکشی نموده و از نزدیک به مشکلات این خانواده ها رسیدگی نمود.

KNHQ3566

 

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

theme